0 dan başlayanlar için adobe illustrator CC dersleri

Illustrator Dersleri - 0 dan başlayanlar için adobe illustrator CC dersleri ...

filcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filcin

Eğitimci / Hatay

Alt 22-02-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

0 ın da altından başlayanlar için,hatta adobe illustratorun ne olduğunu bilmeyenler dahil.Herkesin izlemesini tavsiye ederim.
Not:Şu an temel eğitim bitmiş olup orta ve ileri düzey eğitim videoları da 1 hafta içerisinde yüklenecektir.TAMAMEN YERLİ MALI OLUP BELEŞTİR 0 dan başlayanlar için adobe illustrator CC dersleri

http://www.firatilcin.net/grafik-tas...l-egitim-seti/
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu

GhostxSpy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GhostxSpy

Öğrenci (Diğer) / Tokat

Alt 23-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İzlemeye çalışacağım hepsini. Elinize sağlık hocam 0 dan başlayanlar için adobe illustrator CC dersleri
Bu mesajdan alıntı yap
filcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filcin

Eğitimci / Hatay

Link düzenlenndi videolar güncellendi

Alt 18-03-2015 #3
Adobe illustrator CC derslerini daha önceden 4:3 yani büyük ekran çektiğim için yeniden videoları hazırladım.Videoların toplam uzunluğu 8 satten fazladır.150 küsür videolar sadece eğitim içindir.uygulama videoları da 11 saat civarındadır.BU videoların tamamı zamanı geldiğinde yüklenecektir.ama eğitim videoları en geç 10/04/2015 tarihine kadar inşallah yüklenecektir.Bu arada sıfırdan ikon nasıl tasarlanır,banner,buton,kartvizit,logo tasarımı gibi konular da anlatılacaktır.LÜTFEN TAKİPTE KALIN!!! (karmaşa için özür dilerim):

savaskimil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

savaskimil

Eğitimci / İstanbul

Alt 16-04-2015 #5
0 dan başlayıp son aşamaya kadar anlatan illustator CC Eğitim Seti İçin aşağıda linke tıklamanız yeterli olacaktır.

illustrator CC | Sanal Öğretim

Sanal Öğretim illustrator CC
Sesli ve Görüntülü Öğretim Seti
Bu mesajdan alıntı yap
innsofheaven isimli Üye şimdilik offline konumundadır

innsofheaven

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-11-2015 #6
Sitenize ulaşılmıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
rukselfarcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rukselfarcan

Grafiker / Mersin

Alt 17-02-2016 #7
Bende hiç bir bilgiye ulaşamadım ya 0 dan başlayanlar için adobe illustrator CC dersleri
Bu mesajdan alıntı yap