1-2 basit soru :)

After Effects - 1-2 basit soru :) ...

ColdScream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ColdScream

Grafiker / İzmir

Alt 07-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

after affect öğrenmeye çalışan birisiym bazı sorularım olucaktı .

bu layerdeki pre-compose tam olarak ne işe yarıyor
bu 1. sorumdu

after affectte videodaki kişinin sadece kafasına bir maske yapıp efekt ugulamak istiyorum ama bu maskenin videodaki kişinin kafa hareketlerine harfi harfiyen uymasını istiyorum ve ekranımında haraket etmemesini istiyorum. bunu bitürlü tam olarak yapamadım, biyerde yanlış yapıyorum ama bana anlatabilecek bir arkadaş olursa çok sevinirim .

birde son olarak ekrandaki herhangi bir nesneye maske yöntemiyle yol çizmek ve nesnemi o yol üzerinden ilerletmek için tam olarak ne yapmam gerekiyor yardımcı olucak arkadaşlar umarım olur şimdiden çok teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kibele1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kibele1907

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1 soru için bu videoyu bi izle istersen ingilizce ama anlarsın ne yapmak ıstedıgını

videodaki eyalet isimleri farklı comp olarak hazırlanmıs ve daha sonra bunlar baska bır comp ta bırleştirilmiş. birleştirme için açılan pre-comp un içinde düzeltme yapmak ıstersen düzeltmenın yapılacagı compa gidip orda gerekli işlemi yapmak gerekıyor. böylece çalışma kolaylığı sağlanmış oluyor. anlatabilmişimdir umarım..kolay gelsın
Bu mesajdan alıntı yap
ColdScream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ColdScream

Grafiker / İzmir

Alt 11-09-2011 #3
sağolasın kardeşim enazından kafamda şekilendi birşeyler fakat 2. sorumu yani maske konusunu bitürlü yapamadım videomdaki kişiyi track motion yapıp daha sonra videodaki kişinin kafasına yaptığım maskede modenin altındaki mozaiğiyi track motion yaptığım videoya uzatıyorum fakat istediğim sonuca ulaşamıyorum birtürlü ..
Bu mesajdan alıntı yap