1 adet Logo Yaptırılacaktır. - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - 1 adet Logo Yaptırılacaktır. - Türkiye Geneli ...

Mustaphh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustaphh

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1 adet Logo Yaptırılacaktır.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Dugunmerkezi.com isimli yapılacak olan sitemize cıvıl cıvıl bir logo yapabilecek arkadaşlar fiyat teklifleriyle birlikte dönüş yapabilirler.Site düğün mekanları çiçekçiler gibi pekçok firma reklamı yapan bir site olacaktır.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

1 adet Logo Yaptırılacaktır. - Türkiye Geneli1 adet Logo Yaptırılacaktır. - Türkiye Geneli1 adet Logo Yaptırılacaktır. - Türkiye Geneli1 adet Logo Yaptırılacaktır. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Mustaphh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustaphh

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-09-2014 #3
Bir arkadaşımızla anlaştık.İlgilenen herkese teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
pooseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pooseidon

Grafiker / Bursa

Alt 28-09-2014 #4
Sizin için güzel bir fikrim var..
Bu mesajdan alıntı yap
haticem88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haticem88

Grafiker / Bursa

Alt 15-10-2014 #5
merhaba 2008 yılından bu yana grafikerlik yapıyorum. Hamileliğimden dolayı evden freelance çalışıyorum. Size bu konuda yardımcı olmak isterim.
Bu mesajdan alıntı yap