1 afiş 10 logo

Afiş Tasarımı - 1 afiş 10 logo Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar yerel bir kampanya için bir afiş çalışması yapıcam,afişte slogan,kampanya,kampanyanının hangi kuruluşlarda olduğu bu üçünün bulunması gerekli,kampanyanın olduğu 10 kuruluşun logosu afişin içinde etkili bir şekilde olmalı...bunun gibi ...

Konu Kapatılmıştır
1 afiş 10 logo
arapaho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arapaho

Öğrenci (Diğer) / Muğla

1 afiş 10 logo

Alt 29-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar yerel bir kampanya için bir afiş çalışması yapıcam,afişte slogan,kampanya,kampanyanının hangi kuruluşlarda olduğu bu üçünün bulunması gerekli,kampanyanın olduğu 10 kuruluşun logosu afişin içinde etkili bir şekilde olmalı...bunun gibi bir yerleşim örneği verebilecek olan varmı,yada fikir verebilecek??
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar yerel bir kampanya için bir afiş çalışması yapıcam,afişte slogan,kampanya,kampanyanının hangi kuruluşlarda olduğu bu üçünün bulunması gerekli,kampanyanın olduğu 10 kuruluşun logosu afişin içinde etkili bir şekilde olmalı...bunun gibi bir yerleşim örneği verebilecek olan varmı,yada fikir verebilecek??
Yerleşim örneğinden kastınız tasarım şablonu mu?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

arapaho

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 29-06-2009 #3
evet.........

şablon gösterebilcek olan yokmu.?

arkadaşlar afişe 10 logo,10 promosyon koyabileceğim birşablon yok mu?,aranızda fikir verebilecek olan???*
DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2009 #4
Arkadaşım sert cevaplar verilince sert olunuyor ama kaçıncı defadır bunu soruyorsun? Yahu bu kadar örnek afiş var aç bak...5 tanesını yan yana dıger 5 ını onun altına koy...al sana 10 logo 1 afıs...oldumu yeterlımı ? bu sımdı senın tasarıımın olduysa eger rengınıde turuncuden beyaza gecıslı yap..yanınada bir iki floral desen koy...oldu bitti AFİŞ!!!

Olur mu hiç böyle? Biz sana şunu bunu yap dıyemeyız kı..sen kafandakılerı yap bız sana yonlendırmeler yaparız...İyi çalışmalar..

arapaho

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 30-06-2009 #5
arkadaşım cevabın için teşekkürler,son mesajımdada yazdığım gibi "fikir" arıyorum,yardım bu kadar zor olmasa gerek...örnek bir çalışma bulsam heralde sormazdım...ama sen yine saolasın...
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 30-06-2009 #6
Zor olmayan bir şeyi neden bizden istiyorsunuz peki ?
Biz size fikri verdigimizde siz ne yapmış olacaksınız?

arapaho

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 30-06-2009 #7
sizin için yardım etmek bu kadar zor mu?yardım etmek sizin için kolay olduğu için bu forumda soru soruyoruz,yoksa iskambil forumunda da sorardık...
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 30-06-2009 #8
sizin için yardım etmek bu kadar zor mu?yardım etmek sizin için kolay olduğu için bu forumda soru soruyoruz,yoksa iskambil forumunda da sorardık...
tabiki de cevap vermek zor değil.... sizin için forum içersinde binlerce örnek çalışmalar var konudan konuya değişiyor... lütfen linki takip ederek konuları girip inceleyin tüm çalışmaları

Afiş
Konu Kapatılmıştır