1 ay ofiste calisacak arkadas ariyoruz..

Sonuçlanan İlanlar - 1 ay ofiste calisacak arkadas ariyoruz.. ...

grafiksel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiksel

Grafiker / İstanbul

Alt 27-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1 ay ofiste calisacak arkadas araniyor!

Kendine güvenen web 2.0 konseptli projelere imza atmış olan arkadaşlar;

1500 TL ücret verilecektir; ilk 15 gün ofislerine gidip birlikte diğer 15 gün evinizden çalışabilirsiniz. Proje tahminen 1 ayda biteceğinden 1 ayı ön görüyorlar...

"Proje bendeydi fakat kaçırılmayacak bir teklif alınca onu tercih etmek zorunda kaldım. (Bu durumda bile çok anlayışlı olduklarını söyleyebilirim.)"

Kendine güvenen adaylar ********* adresine çalışmalarını ve CV'lerini gönderebilir.

Proje ile ilgilenen kişi; Emek Kırbıyık.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

yawbibirak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yawbibirak

Grafiker / Ankara

Alt 28-07-2010 #3
ATAK REKLAM Açık hava reklamcılığı dijital baskı operatörü ve grafiker olarak çalışacak corel ağırlıklı photoshop bilen deneyimli eleman aranıyor. Bay bayan farketmez yerimiz iskitler/ANKARA cv lerinizi ve çalışmalarınızı *********'a iletebilirsiniz...