1 ay sureyle ofiste calisacak tasarimci ariyoruz

Sonuçlanan İlanlar - 1 ay sureyle ofiste calisacak tasarimci ariyoruz ...

emek97 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emek97

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dugun.com web sitesinde ve diger sitelerimizde yapilacak calismalarda 1 ay boyunca bize destek verecek, Galata'daki ofisimizde calisacak teknik tarafindan cok tasarim yonu bizim icin cok daha onemli tasarimci ariyoruz.
Ilgilenenlerin daha once yaptiklari calismalari ********* adresine gondermeleri rica olunur.

Not: Acil bir ihtiyactir, hemen baslanacak ve normal sartlarda 1 ay surecektir.

Cok tesekkurler
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 29-07-2010 #3
********* dan bana ulaşabilirsiniz projede çalışabiliriz

Tags
tasarimci