10 Bin TL Ödüllü Kastamonu Ahşap Fuarı Logo Yarışması

Yarışma Organizasyonları - 10 Bin TL Ödüllü Kastamonu Ahşap Fuarı Logo Yarışması ...

swordof isimli Üye şimdilik offline konumundadır

swordof

Öğrenci (Grafik) / Erzurum

Alt 16-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kastamonu'da Eylül ayında birincisi düzenlenen Ahşap Fuarıyla Ahşabı Kastamonu ile buluşturan Kastamonu Valiliği, 2. Ahşap Fuarı çalışmalarına başlayarak logo yarışması düzenledi.

İlk olarak fuar için logo arayışı içerisine giren Valilik, Kastamonu'nun vizyonunu yansıtacak şekilde, ilin sahip olduğu genel imajına uyumlu, yaratıcı, akılda kalıcı ve işlevsel kullanımına olanak tanıyan bir biçimde tasarlanmış logo oluşturulması için yarışma düzenliyor.

Yarışmaya katılacakların 18 yaşını doldurması, en fazla üç çalışmayla katılması, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaya alınmaması ile 30 Mart 2012 tarihine kadar Kastamonu Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne gönderilmesi isteniyor. Yarışmada dereceye girenler 20 gün içerisinde Kastamonu Valiliği web sayfasında açıklanacak. 1. olan esere 10 bin TL para ödülü verilecek. Yarışma hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler Kastamonu Valiliğinden veya web sayfasından öğrenebilecekler.

Yarışma hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

kastamonu.gov.tr
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hhtekin81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hhtekin81(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yarışma koşullarında program isimleri yanlış yazılmış. Freehand ve CorelDRAW yazılışlarına dikkat edin. İnternetten program isimlerine bakıp doğrulama gereği bile duymayan bu kuruluşun bu yarışmasının ne kadar güvenilir olduğu merak konusu...
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 17-01-2012 #3
"Kastamonu Ahşap Fuarı Logo Yarışması" ödül 10.000 TL, hadi hayırlısı, sitemizde yeni mağdurlara yer açın. 10 Bin TL Ödüllü Kastamonu Ahşap Fuarı Logo Yarışması

Yine yarışmanın sonunu belirleyen bir madde:
F. Yarışma, eserlerin ihtiyacı karşılamaması halinde ya da seçici kurulca birinciye layık eser görülmemesi nedeniyle yarışma iptal edilebilir veya tekrarlanabilir.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 17-01-2012 #4
18 yaş sınırı neden olurki böyle yarışmalarda?

Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 17-01-2012 #5
18 yaş sınırı neden olurki böyle yarışmalarda?
Ödülü sen alma diye Furkan. 10 Bin TL Ödüllü Kastamonu Ahşap Fuarı Logo YarışmasıD10 Bin TL Ödüllü Kastamonu Ahşap Fuarı Logo YarışmasıD10 Bin TL Ödüllü Kastamonu Ahşap Fuarı Logo Yarışması

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 17-01-2012 #6
Ödülü sen alma diye Furkan. 10 Bin TL Ödüllü Kastamonu Ahşap Fuarı Logo YarışmasıD10 Bin TL Ödüllü Kastamonu Ahşap Fuarı Logo YarışmasıD10 Bin TL Ödüllü Kastamonu Ahşap Fuarı Logo Yarışması
Niye benim 10 bin TL alam hakkım yokmu 10 Bin TL Ödüllü Kastamonu Ahşap Fuarı Logo Yarışması

Bu mesajdan alıntı yap
K0D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K0D

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 28-01-2012 #7
Yarışma koşullarında program isimleri yanlış yazılmış. Freehand ve CorelDRAW yazılışlarına dikkat edin. İnternetten program isimlerine bakıp doğrulama gereği bile duymayan bu kuruluşun bu yarışmasının ne kadar güvenilir olduğu merak konusu...
Kurumun güvenilirliğimi 10 Bin TL Ödüllü Kastamonu Ahşap Fuarı Logo Yarışması Bahsettiğimiz kurum " VALİLİK " hatırlatayım dedim belki bilmiş bir yazıcı veya yazman vardır veya yalnış bildiğini bilmeden yazmış olabilir...
ihtimaller çok. ama diğer arkadaşıma katılıyorum mağdur olabiliriz çünkü yazıda şöyle bir madde gördüm ve kafama soru işareti takıldı, Tasarımların seçici hakem heyeti tarafından uygun görülmemesi gibi bir durumda yarışmanın iptali veya yeniden yapılması söz konusu.

Güvenirlilik olmazda. Maduriyet olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
gulcihan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulcihan

Eğitimci / Kastamonu

Kastamonu Ahşap Fuarı Logo Yarışmasında Son Gelişme

Alt 10-04-2012 #8
Kastamonu'da düzenlenen 10 bin tl ödüllü ahşap fuarı logo yarışmasının jürisi 600 eser arasından 1. seçmeyi beceremeyip 10 eser seçmiş ve bu 10 kişiye ulaşarak istedikleri özellikte yeni çalışmalar yapmasını isteyecekmiş. Jüri üyelerine fazla müdahale edildiğini öğrendim. Ayrıca büyük ihtimalle bir de maskot isteyecekler. Valinin daha çok fotoğrafik çalışmalara yakın olduğunu biliyoruz. Katılan arkadaşlara yeniden kolay gelsin diyorum. Detaylar için
http://www.kastamonupostasi.com/kpos...id=1&cid=23229
Bu mesajdan alıntı yap
gulcihan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulcihan

Eğitimci / Kastamonu

Alt 10-04-2012 #9
Seçmelerde saçma sapan şeyler oldu. Birinci eseri seçemeyen jüri ve müdahale eden grup 10 çalışma seçerek eser sahiplerinden yeni birer çalışma isteyecek. Daha çok fotoğrafik çalışmalar üzerinde yoğunlaşıyorlar. İlk 10'a giren arkadaşlar çalışmalarını tanıyabilirler valinin önündeki 10 çalışma içinden. detaylar için...
http://www.kastamonupostasi.com/kpos...id=1&cid=23229
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-04-2012 #10
......
İlginç bir açıklama yapmışlar:

“Biliyorsunuz Ahşap fuarımız var. 2011 yılında birincisi yapıldı. Bu fuarımız ile ilgili hazırlanan logomuzun biraz daha geliştirilmesi kanaati ile logo yarışması düzenledik. Yarışmanın şartlarını belirledik ve bütün Türkiye’ye duyurduk.Umduğumuzun üzerinde bir katılım ile karşılaştık.600 civarında bir eser yarışmaya başvurdu. Bizim 5 kişilik değerlendirme komitemiz ile gerçekten zor bir çalışma yürütüldü ve bu 600 eser 10’a düşürüldü. Bizde bugün son değerlendirme için bir araya geldik. Tüm Türkiye’den yarışmacılarımız var ben bu nedenle yarışmaya katılan tüm eser sahiplerine teşekkür ediyorum gerçekten özel çalışmalar var. Ancak bizim bu yarışmayı duyururken ulaşmak istediğimiz hedefler vardı. Fakat bu son 10 eser içersinde bizim hedeflerimizle birebir ölçüşen bir eser bulmakta zorlandık. Onun için bu son finale kalan 10 eser sahibine mektupla yeniden çalışma yapmalarını isteyeceğiz. Neler istediğimizi bir daha kendilerine izah edeceğiz ve kendi eserleri ile ilgili hangi konularda tereddütümüz olduğunu da kendilerine bildireceğiz ve ayrıca yine 1 aylık bir süre vereceğiz. Yine gelecek bu 10 kişinin eserleri arasından kazananı açıklamaya çalışacağız. Gerçekten bu 600 eserden seçim yapmak çok zor çünkü işin sanat yanı var. Son kararı veremedik ama son kararı verme yolunda da önemli bir mesafe aldığımızı düşünüyorum”
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları