10 Erdem

Tipografi Tasarımları - 10 Erdem ...

10 Erdem
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

10 Erdem

Alt 26-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Cohar DUDAYEW

10 Erdem
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

callmenow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

callmenow

Yrd. Grafiker

Alt 28-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tebrikler arkadaşım

klasik bi tipografi fakat yapmaya da cüret gerektiren bi teknik bence

başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 28-02-2009 #3
Teşekkür ederim
Yorum yapma zahmetinde bulunan ilk kişide siz olduğunuz ve beğendiğiniz için ayrıca teşekkür ederim=)
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 01-03-2009 #4
Teşekkür ederim
Yorum yapma zahmetinde bulunan ilk kişide siz olduğunuz ve beğendiğiniz için ayrıca teşekkür ederim=)
yorumlar ve elştiriler konusunda acelecı olmamalısınız eger bu çalışmaya yorum yapılmamışsa mutlak sizin attıgınız saatte bişey vardır veya o sıra sızınle birlikte başkalarıda konu açmışsa konu arada kaynamış olabılır konunuza su ana kadar 67 kısı bakmış ve sız bu konuyu 2 gun once acmıssınız yanı benım tahmınım dogru bırazda sabırlı olursanız calışmanıza mutlak yorumlar gelecektır bakın ben 2 gun once konu actım ve halen yorum yok ve olmamasınıda normal karşılıyorum bazen goren kr olabılıyoruz çalışmanıza gelınce baya emek harcamışsınız emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
serseriboy1331 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serseriboy1331

Grafiker / Kocaeli

Alt 01-03-2009 #5
emeğine sağlık zahmetli bir iş sabır ister ama şu bıyığın sol tarafındaki kırmızılık olmasa idi dah a güzel olurdu ve biraz yüze yazılarla gölge yapsaydın daha güsel olur düşünüyorum çalışınca oluyor
Bu mesajdan alıntı yap

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-03-2009 #6
yorumlar ve elştiriler konusunda acelecı olmamalısınız eger bu çalışmaya yorum yapılmamışsa mutlak sizin attıgınız saatte bişey vardır veya o sıra sızınle birlikte başkalarıda konu açmışsa konu arada kaynamış olabılır konunuza su ana kadar 67 kısı bakmış ve sız bu konuyu 2 gun once acmıssınız yanı benım tahmınım dogru bırazda sabırlı olursanız calışmanıza mutlak yorumlar gelecektır bakın ben 2 gun once konu actım ve halen yorum yok ve olmamasınıda normal karşılıyorum bazen goren kr olabılıyoruz çalışmanıza gelınce baya emek harcamışsınız emeğinize sağlık
Bu konuda haklı olabilirsiniz.Aynı gün açtığım 2 konum daha var ve ne yazıkki hala yorum yapılmamış 2-3 gün geçmesine rağmen.Forum ortamıdır görmemiş olabilir üyelerimiz lakin insanın elinde olmuyor bazen bu sabırsızlık durumu.Burası profesyonel bir platform ve yapılançalışmalara profesyonellerden yorum yapılmasını heyecanla bekleyip birde yorum göremeyince insanın şevki kırılabiliyor bu nedenledir sabırsızlık durumu10 Erdem

Ayrıca serseriboy1331 kardeşim teşekkür ederim.O kırmızılık göze batıyor olabilir ama bilerek orayı kırmızı yaptımki ordaki farklı geçişi göstermek için.Çalışmayı henüz bitirmeyi düşünmüyorum o yüzden gölgeleme fikriyle içimi okudun gölgelendirmeyi uygun zamanda yapmayı planlıyorum=)

ilginiz için teşekkür ederim iyi forumlar=)
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 18-05-2009 #7
zahmetli bir çalışma olduğu belli ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-05-2009 #8
teşekkür ederim 10 Erdem
Bu mesajdan alıntı yap
grafik_adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik_adam

Grafiker / Eskişehir

Alt 19-05-2009 #9
taklit bu tarz çalışmalar çok var ve daha önce yapanlarda da yaratıcı bir etki bırakmadığı gibi burada da yok.. tasarım yapılmış gibi gözükebilir ama değil.. ve çok uğraştırıp kendini yordun sanırım.. yinede emeğe saygı tabi.. şimdiden beni tanı istersen çok gerçekçi ve de açık konuşurum bir süredir yoktum bu forumda ama geri döndüm artık buradayım. bende işlerimi koyduğumda sizlerde açık sözlü ve de objektif şekilde eleştirebilirsiniz. kolay gelsin.. kalın sağlıcakla..
Bu mesajdan alıntı yap

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-05-2009 #10
sizin yada bir başkasının olmasına gerek yok yorum yorumdur yorumları kaldıramayacak seviyede olsaydım bu forumda çalışma paylaşmazdım zaten.Çalışma konusunda ise fikirlerinize saygı duyuyorum ancak bu teknik çok uzun yıllardır kullanılan bir teknik.Yorumlarınıza dediğim gibi saygım var lakin "taklit" yakıştırması bana ve çalışmam vermiş olduğum emeğe bir hakarettir.Açık sözlü olmanız haddi aşan tabirler kullanabileceğiniz anlamına gelmez.Bu işe taklit diyemezsiniz.Unutmayın sizde bu işe başlarken bir başkalarının yaptıklarını taklit ederek çalışmalar oluşturuyordunuz.Lakin bu çalışma (teknik yaygın olsada) tamamen özgün bir çalışmadır.
Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kapat
Şifremi Unuttum?