10 Kasım anısına

Deneme Çalışmalar - 10 Kasım anısına ...

10 Kasım anısına
canerogulmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canerogulmus

Öğrenci (Grafik) / Ankara

10 Kasım anısına

Alt 09-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

10 Kasım anısına

önceden hep merakım vardı bu tip işlere ne nasıl yapılır, bende yapmak istiyorum diye dolaşıyordum ortalarda,ama yaratıcılık konusunda tamamen kepaze bir durmdayım.3 haftadır corel dersi alıyorum.aslında bu yaptığım ilk çalışma değil corele yönelik katalog,etiket,kartvizit ve logo çalışmlarım oldu ama acımasızca eleştirilmek etkileyebilir beni bırakırım bu işi dedim.anca konu Atatürk olunca hassas davranacağınıza eminim :smile: bu çalışmayı yapma sebebim.çalıştığım firma özel günlerde toplu mail gönderiyor.onu için yaptım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
3 hafta için iyi sanırım, yarım açıldı net çok yavaş... "bırakırım işi" modunda olursanız ilerleyemezsiniz... ya hemen bırakın ya da uzun bir (kendiniz ve başkaları tarafından) tepelenme zamanını göze alın... bu arada bu zamanın uzunluğu size bağlı; bu tepelenme sürecinin iyi yanıdır 10 Kasım anısına
Bu mesajdan alıntı yap

canerogulmus

Alt 09-11-2010 #3
3 hafta için iyi sanırım, yarım açıldı net çok yavaş... "bırakırım işi" modunda olursanız ilerleyemezsiniz... ya hemen bırakın ya da uzun bir (kendiniz ve başkaları tarafından) tepelenme zamanını göze alın... bu arada bu zamanın uzunluğu size bağlı; bu tepelenme sürecinin iyi yanıdır 10 Kasım anısına
yorumunuz için teşekkür ederim.alımda çalışmlarımı siteye koyup yorumlarınızı almak benim için çok faydalı olacaktır.ancak yeni başlayanlara karşı çok acımasız yorumlar görüyorum bazen.ben kendime grafiker demiyorum kısa bir süre içinde de bunu diyebileceğimi sanmıyorum çünkü görüyorum ve anlıyorumki bu iş gerçekten zor her insanın harcı değil ama elimden geleni yapıp bu işte iyi olmak istiyorum çünkü inanılmaz zevk alıyorum bu işi yaparken ve iyi kötü birşeyler yaratınca mutlu oluyorum emeğim karşılığında övgü almak.evet caner bu çok güzel olmuş denmesi yada bak bunu böyle yap daha iyi olur denmesi fikir alışverişi sayesinde ortaya çıkan işlerden çok zevk alıyorum.çok konuştum bunun kısacası şu oluyor bu iş çok zevkli ve insana mutluluk veriyor umarım ilerleyen yıllarda başarılı olurum 10 Kasım anısına
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2010 #4
çıkan işlerden çok zevk alıyorum. bu iş çok zevkli ve insana mutluluk veriyor umarım ilerleyen yıllarda başarılı olurum 10 Kasım anısına
sihirli düşünceler yer etmiş zaten, başaramamanız için neden kalmamış... acımasız yorumlar iki türlü aslında, bazıları gerçekten biliyor ve kelimeleri doğru seçemiyor; bazıları (hayat böyle) çok bilmiş... 10 Kasım anısına ama sonuçta ne olursa olsun her iki durumda da doğruluk payı mutlaka oluyor söylenenlerde. siz sadece o paya bakın. Kim takar cümlenin kuruluş şeklini :giggle:
Bu mesajdan alıntı yap
oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2010 #5
gayet güzel bir deneme çalışması olmuş. emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
cloves isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cloves

Öğrenci (Grafik) / Balıkesir

Alt 09-11-2010 #6
resim harika olmuş yapılışını video çekip gösteririmisn ¿
Bu mesajdan alıntı yap

canerogulmus

Alt 10-11-2010 #7
sihirli düşünceler yer etmiş zaten, başaramamanız için neden kalmamış... acımasız yorumlar iki türlü aslında, bazıları gerçekten biliyor ve kelimeleri doğru seçemiyor; bazıları (hayat böyle) çok bilmiş... 10 Kasım anısına ama sonuçta ne olursa olsun her iki durumda da doğruluk payı mutlaka oluyor söylenenlerde. siz sadece o paya bakın. Kim takar cümlenin kuruluş şeklini :giggle:
desteğiniz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim.paylaştığınız tavsiyeleri göz önünde bulundurup bakış açımı değiştirmeye çalışacam. her zaman için o aradaki ince doğruluk payını kapmak için elimden geleni yapacam 10 Kasım anısına

gayet güzel bir deneme çalışması olmuş. emeğinize sağlık
çok teşekkür ederim.

resim harika olmuş yapılışını video çekip gösteririmisn ¿
yorumun için teşekkür ederim. ancak video çekmeyi bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim yüksek çözünürlükteki resimleri alarak (bu resimlere veren genelde yabancı siteler var) ve bunlar üzerinde transparency kullanarak yaptım.
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 10-11-2010 #8
Tebrik ederim..
Geçmiş konulara dönüp baktım ve 10 Kasım ile ilgili bir çalışma yapmış olmanız, sabah trafikte 09:05'te çalan kornalara anlam veremeyen bir kitlenin yüreğimdeki üzüntüsünü hafifletti!
Bu mesajdan alıntı yap
gunesinkizi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gunesinkizi

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2010 #9
emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2010 #10
Tebrik ederim..
Geçmiş konulara dönüp baktım ve 10 Kasım ile ilgili bir çalışma yapmış olmanız, sabah trafikte 09:05'te çalan kornalara anlam veremeyen bir kitlenin yüreğimdeki üzüntüsünü hafifletti!
o kitleden biriyim... böyle bir şey görmedim... her şey susmalıydı bir anda, sadece sirenler olmalıydı, araçlardan çıkıp insanlar; sessizce, saygıyla durmalıydı... bir yandan korna, bir yandan bir ambulansın siren sesi, bir yandan genel olarak çalınan siren... sesler karıştı yeterince durabildim mi hareketsiz, ondan bile emin değilim... sanırım bir takım tepkiler ses olarak verilmek isteniyor ama sessizliğin içinde daha çok düşünme fırsatı vardır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları