10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları

Deneme Çalışmalar - 10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları ...

Graphi_cart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Graphi_cart

Grafiker / Antalya

Dosya19

Alt 10-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları
10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları
10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları

Paylaşan arkadaşlar , paylaştıkları sayfaları veya profilleri yayınlayabilirlerse sevinirim.

Not: Tasarımlar Bana aittir.

Güle güle Kullanın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

29 Ekim 2009 Cumhuriyet Bayramı / Creedwar

Tasarım (!) çalışmalarınız da renklendirmesini benim yaptığım bir çalışma da dahil olmak üzere tüm tasarımlar bana ait demeniz ne hoş tesadüfi bir terbiyesizlik.

Tasarımın siz ait olabilmesi için çalışma üzerinde mizanpaj veya editleme değil, o çalışma üzerinizde emeğinizin olması gerekmektedir.

Ya ne yaptığınızı bilmiyorsunuz, ya da tasarımın ne olduğunu bilmiyorsunuz. Her iki şekilde de günümüz grafik tasarımcılığın geldiği noktaya ve her önüne gelenin bakın tasarım yaptım ehi ehi deyişlerine karşı güzel bir örnek ve üzgünüm ki sadece terbiyesizliktir yapılan.

Tasarımı yapan kişilerden izin almadan kullandığınız her çalışma için ayrı bir özür dilemeniz gerekir..
Bu mesajdan alıntı yap

Graphi_cart

Grafiker / Antalya

Alt 01-02-2014 #3
29 Ekim 2009 Cumhuriyet Bayramı / Creedwar

Tasarım (!) çalışmalarınız da renklendirmesini benim yaptığım bir çalışma da dahil olmak üzere tüm tasarımlar bana ait demeniz ne hoş tesadüfi bir terbiyesizlik.

Tasarımın siz ait olabilmesi için çalışma üzerinde mizanpaj veya editleme değil, o çalışma üzerinizde emeğinizin olması gerekmektedir.

Ya ne yaptığınızı bilmiyorsunuz, ya da tasarımın ne olduğunu bilmiyorsunuz. Her iki şekilde de günümüz grafik tasarımcılığın geldiği noktaya ve her önüne gelenin bakın tasarım yaptım ehi ehi deyişlerine karşı güzel bir örnek ve üzgünüm ki sadece terbiyesizliktir yapılan.

Tasarımı yapan kişilerden izin almadan kullandığınız her çalışma için ayrı bir özür dilemeniz gerekir..
Üstad google dan bulduğum görselin size ait olduğunu nerden bilebilirim , ayrıca çalışmalarımda kullandığım tüm görseller google dan alınmıştır.Renklendirme yerine siyah beyaz halini kullansaydım ne diyecektiniz çok merak ediyorum ?
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 03-02-2014 #4
Üstad google dan bulduğum görselin size ait olduğunu nerden bilebilirim , ayrıca çalışmalarımda kullandığım tüm görseller google dan alınmıştır.Renklendirme yerine siyah beyaz halini kullansaydım ne diyecektiniz çok merak ediyorum ?
10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları Sevgili arkadaşım! Sen yazdığımdan hiç bir şey anlamamışsın. Aferim, böyle devam et.
Bu mesajdan alıntı yap

Graphi_cart

Grafiker / Antalya

Alt 03-02-2014 #5
10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları Sevgili arkadaşım! Sen yazdığımdan hiç bir şey anlamamışsın. Aferim, böyle devam et.
Saygılı arkadaşım , vaktini daha yararlı şeylere ayırmanı öneririm.20 özgün çalışma içerisinde göre göre kendi renklendirdiğin çalışmayı gören gözlerinden öpüyorum.Yorum atma sebebinde " Çalışmalarında dikkatinizi çekiyorum bana ait değil " benim renklendirdiğim" çalışmayı kullanmışsınız diye eleştiriyorsun , Atatürk'ün resimlerine utanmasan telif hakkı isteyeceksin.Ben bir sürü tipografi çalıştım o resimlerden bunları görmeyipte o resmi gören gözde kusur ararım , kimse kusura bakmasın!
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 04-02-2014 #6
Ben bir sürü tipografi çalıştım o resimlerden bunları görmeyipte o resmi gören gözde kusur ararım , kimse kusura bakmasın!
Kusura bakıyorum. Benim yaptığım renklendirme çalışmasının yanına Atatürk sözlerinden yazmak nasıl senin tasarımın oluyor grafiker ve tipografi çalışmaları yapmış arkadaşım?

Bir daha söylüyorum ''Tasarımın siz ait olabilmesi için çalışma üzerinde basitçe bir mizanpaj veya ordan burdan toplayarak editleme değil, o çalışma üzerinizde bir şekilde emeğinizin olması gerekmektedir. Yani bu internetten görsel topla kenarlarını kes, bir zemin ekle ''ta ta taaaa'' benim tasarımım diyerek ortaya çıkmak değildir.

Kendinizi, arkadaşlarınızı, işten anlamayan kişileri kolayca kandırabilirsiniz. Ama bu işin renklendirmesini ben yaptım ve burada benim emeğime saygısızlık ederek başkalarından saygı bekliyorsunuz.

Bu nasıl bir pişkinliktir, nasıl bir emek sömürüsüdür anlamıyorum.

Konunuzu birazcık utanın, çalışmalarınızın içeriğinin ne olduğunu görülsün ve sizin olmayan çalışmaları sizin diye göstererek tebrik beklediğiniz görülsün diye kapatmıyorum!

İbretlik konu gerçekten.
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 04-02-2014 #7
Renklendirme yerine siyah beyaz halini kullansaydım ne diyecektiniz çok merak ediyorum ?
Graphi_cart, renklendirme çalışması yerine fotoğrafın orjinal halini kullansanız elbette ki size kimsenin diyeceği bir şey yok.

Önemli olan açıklamaları atlıyorsunuz, ne söylenmek isteniyor anlamıyorsunuz. Gerektiği yerlerde birden fazla defa okuyarak anlatılmak istenen durumu irdeleyiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Graphi_cart

Grafiker / Antalya

Alt 06-02-2014 #8
Yukardaki çalışmalarda 3 boyutlu modelleme tipografi çalışması mizanpaj için 10 tasarım yaklaşık 25 saat emek harcamış birisine siz nasıl "internetten resim topla , orasını kes burasını kes diyebilirsiniz" ?
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 06-02-2014 #9
Yukardaki çalışmalarda 3 boyutlu modelleme tipografi çalışması mizanpaj için 10 tasarım yaklaşık 25 saat emek harcamış birisine siz nasıl "internetten resim topla , orasını kes burasını kes diyebilirsiniz" ?
10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları

Paylaşan arkadaşlar , paylaştıkları sayfaları veya profilleri yayınlayabilirlerse sevinirim.

Neler hissediyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-02-2014 #10
Neler hissediyorsunuz?
Sayın Andreu, yormayınız kendiniz.
Ortada 25 saatlik emeğinin peşinden koşan bir tasarımcı arkadaş var.

İdrak zor iştir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları