10 Parmak Klavye, Orta Düzey Photoshop - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - 10 Parmak Klavye, Orta Düzey Photoshop - Türkiye Geneli ...

tebesum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tebesum

Grafiker / Bitlis

Alt 27-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

10 Parmak Klavye, Orta Düzey Photoshop

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

İş deneyimi ve içeriği: Merhabalar
Ben şu an bir kuruluşta çalışmaktayım. Ek iş olarak internetten grafik tasarım, metin, yazabilirim.
İlginize şimdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 10 Parmak Klavye, Orta Düzey Photoshop - Türkiye Geneli - 10 Parmak Klavye, Orta Düzey Photoshop - Türkiye Geneli ya da 10 Parmak Klavye, Orta Düzey Photoshop - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 10 Parmak Klavye, Orta Düzey Photoshop - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
10 Parmak Klavye, Orta Düzey Photoshop - Türkiye Geneli | 10 Parmak Klavye, Orta Düzey Photoshop - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
dergicielif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dergicielif

Matbaacı / Yurtdışı

Dosya24

Hızlı Dizgi Yapacak Eleman Arıyoruz

Alt 24-07-2016 #3
Dizgi dizecek elemana ihtiyacımız var. İhtiyacımıza cevap verecek 10 parmak bilen elemanlar arıyoruz.
Mizanpaj yada fotoshop istemiyoruz. Bizim için önemli olan yazıları hızla teslim edilmesi. İşimiz sürekli ve düzenli olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap