% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - % 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak. Sponsorlu Bağlantılar Corel X5 kullanıyorum. Ekran çok parlak. İllustrator'de %10 gayet iyi gözüküyor. Ancak Corel X5'te bembeyaz gözüküyor. Magenta değişik bi renk - Kırmızı desen turuncuya kaçıyo- koyu lacivert çok ...

karakura12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakura12

Grafiker / Ankara

Alt 17-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel X5 kullanıyorum. Ekran çok parlak. İllustrator'de %10 gayet iyi gözüküyor.
Ancak Corel X5'te bembeyaz gözüküyor. Magenta değişik bi renk - Kırmızı desen turuncuya kaçıyo- koyu lacivert çok açık. Renkleri ayarlıyamıyorum. Fluluk vermeye çalışıyorum çıktıda koyu ama ekranda bembeyaz. Bir türlü çözemedim. Bir de laptop kullanıyorum Acer Aspire 5742G
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

karakura12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakura12

Grafiker / Ankara

Alt 17-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şimdi kendim buldum sorumun cevabını aslında çok basitmiş % 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak. % 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak. ekranı dik tutunca koyu olan yerler açıklaşıyormuş. yani dik tutmamam lazmmış % 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 17-09-2011 #3
% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak. % 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.% 10 Siyah Bembeyaz Gözüküyor. Çok parlak.
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-09-2011 #4
kişinin kendi sorununu kendisi çözmesi mutluluk veren bir olgu olsa gerek...
sorunun çözülmesinden dolayı sizin adınıza sevindim.
Bu mesajdan alıntı yap