10 yıl deneyimli grafiker - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - 10 yıl deneyimli grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar 10 yıl deneyimli grafiker Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: çok iyi - photoshop çok iyi - corel draw İş deneyimi ve içeriği: 2002 yılından ...

graphots isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphots

Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

10 yıl deneyimli grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: çok iyi - photoshop

çok iyi - corel draw

İş deneyimi ve içeriği: 2002 yılından bu yana grafik tasarım da çalışıyorum... fotoğraf çekimi ve ( prof. duvar ressamlığı - karakter tasarımı - karikatür ) yapıyorum. reklam senaryoları yazıyorum...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: Manipülasyon - fotoğraf çekimi - karakter ve logo tasarımı - ve iç dekor tasarımı bölümleri görünmekte, matbaa ve reklam sektöründe deneyimim var bilginize...

İşle ilgili açıklama: sağlam - elemanına güven veren ve güvenen - profesyönel bir firma arıyorum...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 10 yıl deneyimli grafiker - İstanbul - 10 yıl deneyimli grafiker - İstanbul ya da 10 yıl deneyimli grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 10 yıl deneyimli grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

mzns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mzns

Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2012 #3
********* portfolyo gönderebilir misiniz
muzurvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzurvan

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-05-2012 #4
merhaba,
detaylı cv'niz, portfolio'nuz ve ücret beklentinizi adresine mail atabilirmisiniz.
teşekkürler

graphots isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphots

Grafiker / İstanbul

deneyimli grafiker - İstanbul

Alt 11-06-2012 #5
deneyimli grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: photoshop ( çok iyi )

corel draw ( çok iyi )

İş deneyimi ve içeriği: 10 yıldır reklam ve tanıtım sektöründe çalışmaktayım. bilgisayar programları dışında, 10 yıldır karikatüristlik ve çizerlik yapmaktayım. reklam senaryoları yazmayı çok severim. uzun zamandır fotoğrafçılık mesleğinide elimden geldiğince yapmaktayım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: kendine ve elemanına güvenen, güven veren sağlam bir firma arıyorum... ssk + yol + yemek

E-posta: *********

Telefon: *********
TDS Reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TDS Reklam

Baskıcı / İstanbul

Alt 18-06-2012 #6
İş arama ilanınızla ilgileniyoruz tarafımızla cv yollamanızı ve iletişime geçmenizi rica ederiz.
TDS Reklam ********* tasarı*********.tr