10 yıldır faaliyet gösteren bir firmaya freelance çalışabileceğimiz profesyonel grafikerler - Ankara

İş Veren İlanları - 10 yıldır faaliyet gösteren bir firmaya freelance çalışabileceğimiz profesyonel grafikerler - Ankara Sponsorlu Bağlantılar 10 yıldır faaliyet gösteren bir firmaya freelance çalışabileceğimiz profesyonel grafikerler Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Merhabalar, Ankara Çankaya'da interaktif medya üzerine ,yaklaşık 6 yılı fiilen, 10 yıldır faaliyet ...

10 yıldır faaliyet gösteren bir firmaya freelance çalışabileceğimiz profesyonel grafikerler - Ankara
memrese isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memrese

Grafiker / Ankara

Alt 13-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

10 yıldır faaliyet gösteren bir firmaya freelance çalışabileceğimiz profesyonel grafikerler

Program/Seviye: Merhabalar, Ankara Çankaya'da interaktif medya üzerine ,yaklaşık 6 yılı fiilen, 10 yıldır faaliyet gösteren bir firmaya freelance çalışabileceğimiz profesyonel grafikerler aranmaktadır.

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz mantığıyla daha önce yapılmış işler ile birlikte pm gönderirseniz seviniriz.

Uzmanlık alanı Logo, web sitesi tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımları olan işine saygılı, profesyonel ve daha önce iyi referanslar yapmış kişiler tercihimizdir.

Not: Sadece Ankara'dan gelecek başvurular dikkate alınacaktır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

10 yıldır faaliyet gösteren bir firmaya freelance çalışabileceğimiz profesyonel grafikerler - Ankara10 yıldır faaliyet gösteren bir firmaya freelance çalışabileceğimiz profesyonel grafikerler - Ankara10 yıldır faaliyet gösteren bir firmaya freelance çalışabileceğimiz profesyonel grafikerler - Ankara10 yıldır faaliyet gösteren bir firmaya freelance çalışabileceğimiz profesyonel grafikerler - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
grafianka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafianka

Grafiker / Ankara

Alt 23-12-2012 #3

Forum kurallarını okuyunuz

* Gereksiz mesajlar silinmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
grasiella1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grasiella1

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-12-2012 #4
Merhaba,
Bazı dergiler çıkardım, tasarım ve editoryal işlerini yaptım.
Dergicilik konusunda epey deneyimliyim.
Lütfen freelance çalışma şartlarınızla ve iletişim bilgilerinizle ilgili detaylı bir bilgi yollayabilir misiniz...
iletişim:
Bu mesajdan alıntı yap