10 Yıllık Deneyimi Olan Grafikerim / İş Arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - 10 Yıllık Deneyimi Olan Grafikerim / İş Arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar 10 Yıllık Deneyimi Olan Grafikerim / İş Arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Freehand: İleri seviye Photoshop: İleri seviye İndesign: Orta seviye CorelDraw: Orta seviye ...

Beka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Beka

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

10 Yıllık Deneyimi Olan Grafikerim / İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Freehand: İleri seviye
Photoshop: İleri seviye
İndesign: Orta seviye
CorelDraw: Orta seviye
İllustrator: Orta seviye

İş deneyimi ve içeriği: Ajans ve matbaa grafikerliği olmak üzere 10 yıllık bir tecrübeye sahibim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: İlgilendiğiniz taktirde çalışma örneklerimi vereceğiniz mail adresine yollayabilirim.

İşle ilgili açıklama: Orta ve büyük ölçekli üretim yapan matbaalar ve çeşitli reklam ajanslarında grafiker olarak 10 yılı aşkın bir süredir çalışmaktayım. Bunun yanısıra freelance olarakta uzun yıllardır hizmet vermekteyim. Uzun soluklu ve keyifle çalışabileceğim tam zamanlı bir iş arayışındayım. Saygılar.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 10 Yıllık Deneyimi Olan Grafikerim / İş Arıyorum - İstanbul - 10 Yıllık Deneyimi Olan Grafikerim / İş Arıyorum - İstanbul ya da 10 Yıllık Deneyimi Olan Grafikerim / İş Arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 10 Yıllık Deneyimi Olan Grafikerim / İş Arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

aCHeRoN34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aCHeRoN34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-02-2012 #3
********* adresine CV ulaştırabilirmisiniz Lütfen.

İyi Günler.

Beka

Grafiker / İstanbul

Alt 23-02-2012 #4
aCHeRoN34 mail adresiniz hata veriyo bilginize...
Flexografik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Flexografik

Grafiker / İstanbul

Alt 01-03-2012 #5
Flexo baskı oyma binme konularında bilgili iseniz ********* adresine cvnizi bekliyorum.İyi haftalar
EnesDMRC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EnesDMRC

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-03-2012 #6
Dergi tasarımında kendinize güveniyorsanız ********* adresine mailinizi bekliyoruz.Yerimiz İstanbul avrupa yakasındadır.

Beka

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2012 #7
İlan kapatılabilir.