100.000 'e yakın Orjinal Büyük Boyut Fotoğraf Arşivi Satılık

Diğer İlanlar... - 100.000 'e yakın Orjinal Büyük Boyut Fotoğraf Arşivi Satılık ...

turkforces isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkforces

Baskıcı / İstanbul

Dosya15

Alt 28-05-2018 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Elimde 100.000 'e yakın hepsi yeni, 40-50 bin civarında vektör ve kalan 45-50k da orjinal büyük boyut resimleri mevcut.

Hepsi klasör halindedir. Bu resimleri grafikerler'e özel sadece 10 kişiye 150 TL 'den banka havalesi ile satıyorum.

Not1:Baskı işiyle uğraştığım için ücretli indirdiğim (shutterstock) resim arşivimi uygun fiyata satışa çıkardım.

Not2: Görseller bulut hesabımdadır, hızlıca indireblirsiniz veya dileyen hard disk gönderir, doldurur geri gönderirim. Bana gönderilen disklerin kargo ücreti tarafımdan karşılanır. İstanbul 'da ikamet ediyorum.

NOT3: Aktif olarak shutterstock üzerinden ücretli indirmem devam ediyor. Satın alan arkadaşlara aldıkları günden itibaren indirdiğim yeni resimleri göndermeye devam edeceğim.

NOT4: Görsellerin herhangi bir telif sorunu yoktur, istediğiniz her alanda okullarda, baskılarınızda, projelerinizde, grafik çalışmalarınızda her yerde kullanabilirsiniz. Mutlaka herkest olması gerek bir arşiv!

İRTİBAT: PM

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-05-2018 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
100.000 'e yakın Orjinal Büyük Boyut Fotoğraf Arşivi Satılık100.000 'e yakın Orjinal Büyük Boyut Fotoğraf Arşivi Satılık100.000 'e yakın Orjinal Büyük Boyut Fotoğraf Arşivi Satılık100.000 'e yakın Orjinal Büyük Boyut Fotoğraf Arşivi Satılık

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
turkforces isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkforces

Baskıcı / İstanbul

Alt 31-05-2018 #3
PM 'ler gönderilmiştir özelden yazanlara.
Bu mesajdan alıntı yap