100.yıl eml logo hazırlıkları

Deneme Çalışmalar - 100.yıl eml logo hazırlıkları ...

shnbrs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shnbrs

Eğitimci / Balıkesir

Alt 10-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar,
okulum için yeni bir logo hazırlamaya karar verdik ve çalışmaya başladım. henüz net bir şey yok ama yaptığım taslağı sizlerle paylaşmak istedim. görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 10-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence farklı ve sıradışı fikirler üretmelisiniz.Bu tarz logolarda çark sembolü,meşale,atatürk silüeti neredeyse standartlaştı.
Bu figürlere saplanıp kalmayın derim.
Kolaylıklar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

shnbrs

Eğitimci / Balıkesir

Alt 10-06-2010 #3
Bence farklı ve sıradışı fikirler üretmelisiniz.Bu tarz logolarda çark sembolü,meşale,atatürk silüeti neredeyse standartlaştı.
Bu figürlere saplanıp kalmayın derim.
Kolaylıklar diliyorum.
yorumunuz için teşekkür ediyorum. kullanılan figürlerin standartlaşması konusunda size katılıyorum. okul müdürümüzün de fikirleriyle oluşturmaya çalıştığım logoda meslek lisesi deyince hep aynı şeyler aklıma geliyo. sanırım ezber bozmam lazım ama nedense hep aynı şeylere takılıyorum. bu konuda biraz daha uğraşacağım.

çalışmalarımı yine paylaşacağım. yorumlarınızla destek olursanız çok sevinirim. teşekkürler.
iyi günler...
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 10-06-2010 #4
Forumda bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar fikirleri ve yorumları ile size destek olacaktır.Bundan şüpheniz olmasın.
Bu mesajdan alıntı yap

shnbrs

Eğitimci / Balıkesir

Alt 29-06-2010 #5
kısa bir ara vermiştim hazırlıklara ve tekrar başladım ama hala aynı nesnelere takılıyorum. benzer bi çalışma daha. hala bi şeyler eksik. görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
teşekkürler...

yada farklı bir atatürk resmi ...

Bu mesajdan alıntı yap
furkanakbs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

furkanakbs

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 30-06-2010 #6
arkadasım bu gibi konularda diğer arkadaslarında dediği gibi daha üretici olmalıyız bu gibi tasarımlar artık cok sabitleşti biraz daha yaratıcı olup okulunun farkını göstermelisin 100.yıl eml logo hazırlıkları Farkını Göster 100.yıl eml logo hazırlıkları
Bu mesajdan alıntı yap

shnbrs

Eğitimci / Balıkesir

Alt 01-07-2010 #7
hala uğraşmaya devam. okulumun farkını bir türlü gösteremiyorum. hep aynı şeyler:sweating:

Bu mesajdan alıntı yap
FlameDance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FlameDance

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-07-2010 #8
İlk yaptığın benim hoşuma gitti ama biraz sıradan bir çalışma gibi duruyor.Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
dark_shu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dark_shu

Grafiker / Osmaniye

Alt 18-07-2010 #9
kardeş, sana ilham alacağın bir logo için adresi veriyorum 100.yıl eml logo hazırlıkları

...::100.yıl eml logo hazırlıklarısmaniye Belediye Başkanlığı:::... Lütfen girmek istediğiniz dili seçiniz

umarım yardımcı olur.
Bu mesajdan alıntı yap

shnbrs

Eğitimci / Balıkesir

Alt 21-07-2010 #10
yeni br çalışma daha.
hala arayış içindeyim...

yorumlarsanız sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links