1000 adet afiş fiyat isteği - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - 1000 adet afiş fiyat isteği - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar 1000 adet afiş fiyat isteği Şehir: İstanbul İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul Maliyet: 1000 Adet renkli(4) afiş bastırmak istiyorum. 50X70 ölçülerinde olacak. Tasarım: Hariç İşin teslim edilme süresi: ...

grafist1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist1

Grafiker / İstanbul

Alt 30-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1000 adet afiş fiyat isteği

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: 1000 Adet renkli(4) afiş bastırmak istiyorum. 50X70 ölçülerinde olacak.

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 3 gün

İşle ilgili açıklama: ilgili matbaa ile anlaşılırsa her hafta düzenli olarak çalışılacaktır. Kadıköyde haftalık etkinlikler düzenleyen bir mekan için olacak. kağıt tipi çok kaliteli olmasına gerek yok. En ucuz ve en kaliteli gösterecek malzeme ile çalışılabilir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

1000 adet afiş fiyat isteği - İstanbul1000 adet afiş fiyat isteği - İstanbul1000 adet afiş fiyat isteği - İstanbul1000 adet afiş fiyat isteği - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Adonisx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Adonisx

Matbaacı / Kayseri

Alt 17-11-2013 #3
*** TL
135 gr. kuşe kağıda basılacaktır.
Firmamız Kayseride bulunmaktadır. Kabul ederseniz kargo ile gönderi yaparız.
reddark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reddark

Grafiker / Aydın

Alt 20-11-2013 #4
135 gr kuşe kağıt 50x70 ölçülerde 3 günde teslim süresinde AYDIN dan adresinize kargolanabilir ya da kendiniz gelip teslim alabilirsiniz. *** TL.
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 20-11-2013 #5
*** TL
135 gr. kuşe kağıda basılacaktır.
Firmamız Kayseride bulunmaktadır. Kabul ederseniz kargo ile gönderi yaparız.
135 gr kuşe kağıt 50x70 ölçülerde 3 günde teslim süresinde AYDIN dan adresinize kargolanabilir ya da kendiniz gelip teslim alabilirsiniz.*** TL.
Zaten işçiliğide, emeğide, ücretleride iyice ayaklar altına alınmış sektörü daha da batırmadan lütfen tekliflerinizi verilen mail veya telefonlar ile konu sahibine ulaşarak bildiriniz. Lütfen!
usertek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

usertek

Matbaacı / Ankara

Alt 29-11-2013 #6
Bir üst mesajda yazan mesaj sizi de ilgilendirebilir.

7500 gr karton kağıda tasarımız hazır işleri 5 yıl içinde kargolarız. firmamız japonyadadır.

fiyatımız 15700 tl+kdv+ötv+yazlıktatil + 1 yıllık ev kirası isteriz.
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 29-11-2013 #7
Bir üst mesajda yazan mesaj sizi de ilgilendirebilir.

7500 gr karton kağıda tasarımız hazır işleri 5 yıl içinde kargolarız. firmamız japonyadadır.

fiyatımız 15700 tl+kdv+ötv+yazlıktatil + 1 yıllık ev kirası isteriz.
Güzel bir mesaj oldu değilmi?
scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2013 #8
böyle işlere fiyat teklifi bile vermeye gerek yok arkadaşlar sanki neyin ne olduğunu kendileri bilmiyormu ne biçim ajans ne biçim matbaacılık anlayışı bu ya 4 renk makinanın baskı fiyatı bellidir 3 kuruş aşağı 5 kuruş yukarısını aramaya gerek varmı sizce kağıt deseniz onunda fiyatı bellidir ve istenilen adet 1000 tane her hafta değil hergünde olsa bence piyasayı çok öldürmenin bir anlamı yok diyorum
grafist1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist1

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2014 #9
Verilen fiyatlar arasında uçurumlar olduğunu gördüm. 250tl de diyen var 600 tl de diyen var hemde aynı tip kağıda. ben işverensem uygun fiyatlısını bulmalıyım öyle değil mi?
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 27-01-2014 #10
Verilen fiyatlar arasında uçurumlar olduğunu gördüm. 250tl de diyen var 600 tl de diyen var hemde aynı tip kağıda. ben işverensem uygun fiyatlısını bulmalıyım öyle değil mi?
bzen yazarak değilde görsel anlatım ile desteklenecek konulardan biridir bu.
Elbette ki sizin tercihiniz ama bir atasözü de der ki:
''Ucuz alacak kadar zengin değilim''

30-10-2013 tarihli iş ilanınız halen geçerli değil ise lütfen konuyu bildirerek kaldırılmasını talep ediniz.
İyi çalışmalar.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları