11 yıllık DENEYİM.... ACİL.... - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - 11 yıllık DENEYİM.... ACİL.... - Türkiye Geneli ...

x_graphdesign_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

x_graphdesign_x(34)

Grafiker / İzmir

Alt 28-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

11 yıllık DENEYİM.... ACİL....

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: göztepe anadolu meslek ve meslek lisesi grafik bölümü 2000 mezunuyum... tasarım konusunda fazlasıyla geniş açıdan düşüncelerimi gün ışığına çıkartmak ve yaratmak en büyük zevkimdir... izmir yeşilyurtta ikmet etmkteyim. acil iş arıyorum. son 3 yıldır evden andaç tasarımları ypıyorum. matbaa ve ajans deneyimim yüksektir.. ilgilenen olursa özelden msjla mail adreslerini yollarlarsa üzerinde yaptığım işlerden örnekler olan cv mi yollyablirim...

sürekli internetim mevcut...

şimdiden ilgilenen arkadaşlara tşk ederim....

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 11 yıllık DENEYİM....  ACİL.... - Türkiye Geneli - 11 yıllık DENEYİM....  ACİL.... - Türkiye Geneli ya da 11 yıllık DENEYİM....  ACİL.... - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 11 yıllık DENEYİM....  ACİL.... - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
11 yıllık DENEYİM....  ACİL.... - Türkiye Geneli | 11 yıllık DENEYİM....  ACİL.... - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

KilitOzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KilitOzzy

Matbaacı / İstanbul

Alt 29-07-2011 #3
********* adresine cv ve yaptığınız işleri gönderirseniz sevinirim.
rapido28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rapido28

Matbaacı / Gaziantep

Alt 06-08-2011 #4
merhaba bilfen olarak çalışabiliriz.yılmaz *********
medya-spont isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medya-spont

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2012 #5
nuray hanim Grafik Tasarım üzerine calismak isterseniz mesajinizi bekliyorum [ acil olarak ]

Mobil nr- 0049151 47 00 6983

x_graphdesign_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

x_graphdesign_x(34)

Grafiker / İzmir

Alt 01-07-2012 #6
Güncelll...... çok acil iş aramaktayım ilgilenenler bana ulaşırsa çok seviniririm tşkler...