11 Yıllık Deneyimli Grafikerim Çanakkale Ve Türkiye Geneli Frelancer - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - 11 Yıllık Deneyimli Grafikerim Çanakkale Ve Türkiye Geneli Frelancer - Türkiye Geneli ...

11 Yıllık Deneyimli Grafikerim Çanakkale Ve Türkiye Geneli Frelancer - Türkiye Geneli
cnvr17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cnvr17

Fotoğrafçı / Çanakkale

Alt 14-10-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

11 Yıllık Deneyimli Grafikerim Çanakkale Ve Türkiye Geneli Frelancer

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop-İlustrator-İndesing-Premiere-After Effect

İş deneyimi ve içeriği: Birçok Kişi-Kurum İle Yıllarca Freelance Olarak Çalıştım Aynı Zamanda Basında Fotoğrafçı Olarak Görev Aldım.Profesyonel Derecede Video Kurgu Ve Montaj Konusuna Hakimim Ayrıca 11 Yıldır Sürekli Olarak Profesyonel Fotoğrafçılık İle Uğraşıyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0531 926 60 33
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-10-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
11 Yıllık Deneyimli Grafikerim Çanakkale Ve Türkiye Geneli Frelancer - Türkiye Geneli11 Yıllık Deneyimli Grafikerim Çanakkale Ve Türkiye Geneli Frelancer - Türkiye Geneli11 Yıllık Deneyimli Grafikerim Çanakkale Ve Türkiye Geneli Frelancer - Türkiye Geneli11 Yıllık Deneyimli Grafikerim Çanakkale Ve Türkiye Geneli Frelancer - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

cnvr17

Fotoğrafçı / Çanakkale

Alt 3 Hafta önce #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap

cnvr17

Fotoğrafçı / Çanakkale

Alt 3 Hafta önce #4