12 ay sözleşme freelance - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - 12 ay sözleşme freelance - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar 12 ay sözleşme freelance Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: İstanbul Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar çok kısa işi tarif etmek istiyorum.... dinamik website tasarımı ...

oaltunel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oaltunel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

12 ay sözleşme freelance

Aranan Şehir: İstanbul

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar çok kısa işi tarif etmek istiyorum....

dinamik website tasarımı
kurumsal kimlik iyileştirmesi
Araç giydirme için tasarım
fuar stand tasarımı (yada fuar için görsel tasarım)
Afiş
mail reklam için içerik hazırlama....

12 aylık sözleşme yapılacak aylık düzenli ödeme olacak
ilk 1-2 ay yoğun olacak ancak kalan aylar sizin için rahat olacaktır diye düşünüyorum....
karşılıklı memnuniyetimiz olursa sözleşmede uzatma olacaktır zira amacımız tasarım reklam vs işleri dışarıdan devam ettirmek ve süreklilik kazandırmak....

template siteler alıntı işlerle lütfen zaman kaybetmeyelim esinlenme vs elbette olacaktır ancak bizim için önemli olan farklı bakış açısıyla KABİLİYET sahibi olunması...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

12 ay sözleşme freelance - İstanbul12 ay sözleşme freelance - İstanbul12 ay sözleşme freelance - İstanbul12 ay sözleşme freelance - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

CarverTD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CarverTD

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2012 #3
Mail ATılmıştır...
Saygılarımla
sevalgenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevalgenc

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2012 #4
Mail Atılmıştır...
abdullahmazlum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdullahmazlum

Grafiker / Erzincan

Alt 21-11-2012 #5
mail gönderildi
ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-11-2012 #6
Merhaba mail gönderilmiştir.
ercanmete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanmete

Grafiker / İstanbul

Alt 28-12-2012 #7
ilanınızla ilgileniyorum...
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 28-12-2012 #8
12 ay sözleşme freelance

Aranan Şehir: İstanbul

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar çok kısa işi tarif etmek istiyorum....

dinamik website tasarımı
kurumsal kimlik iyileştirmesi
Araç giydirme için tasarım
fuar stand tasarımı (yada fuar için görsel tasarım)
Afiş
mail reklam için içerik hazırlama....

12 aylık sözleşme yapılacak aylık düzenli ödeme olacak
ilk 1-2 ay yoğun olacak ancak kalan aylar sizin için rahat olacaktır diye düşünüyorum....
karşılıklı memnuniyetimiz olursa sözleşmede uzatma olacaktır zira amacımız tasarım reklam vs işleri dışarıdan devam ettirmek ve süreklilik kazandırmak....

template siteler alıntı işlerle lütfen zaman kaybetmeyelim esinlenme vs elbette olacaktır ancak bizim için önemli olan farklı bakış açısıyla KABİLİYET sahibi olunması...

E-posta: *********
tüm bunların hepsini yapacak birini mi arıyorsunuz, eğer öyleyse bu cok saçma,
cünkü, bir grafik tasarımcıdan hem baskıya yönelik işler beklemek, hem web tasarım yapmasını beklemek, fuar standı demişsiniz bu da 3 boyuta girer, yani tüm bu işlerden anlayan bir grafik tasarımcı bulmak istemek yanlış olduğu kadar bir grafik tasarımcının bu kadar şeyi bilmeye çalışması da cok yanlış bu yüzden bence tüm bunları yaparım diyen bir arkadaş çıksa bile mutlaka fire verecektir, merak ettim tüm bunları yabilecek ya da yapabileceğini düşünen grafik tasarımcı arkadaş var mı acaba kaldı ki bir çok arkadaş da başvuru yapmış, hayırlısı ...
izmirwebtasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izmirwebtasarim

Webmaster / İzmir

Alt 29-12-2012 #9
Arkadaşa kızmayın. Kendisi bir Süperman arıyor. Bunda eleştirilecek bir taraf göremiyorum. Günümüz şartlarında bir çalışan grafiker + arayüz tasarımcısı + arayüz kodyacısı + yazılım uzmanı + veritabanı uzmanı + sistem uzmanı vb özellikleri üzerinde barındırmalıdır. Bu kadar işi bir kişiden isterseniz esinlenme, çalma vs. şeyleri görmezden gelin çalışanınızdan.
Baxo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Baxo

Grafiker / İstanbul

Alt 02-01-2013 #10
Mailimize olumlu veya olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları