12 de sorun lütfen yardım

Corel Draw - 12 de sorun lütfen yardım Sponsorlu Bağlantılar resim üzerinde çalışmna yaparaken belli süre sonra bellek dolu diyor sanırım işlemi yapmıyor bunu belleği boşaltmak için ne yapmam gerekiyor sanırım demek istediğimi anlamışsınızdır photo shoptaki gibi belleği ...

denisreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denisreklam

Grafiker / Aydın

Alt 29-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

resim üzerinde çalışmna yaparaken belli süre sonra bellek dolu diyor sanırım işlemi yapmıyor bunu belleği boşaltmak için ne yapmam gerekiyor sanırım demek istediğimi anlamışsınızdır photo shoptaki gibi belleği boşaltmak nerden yapacağını bulamadım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 29-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
temp klasörünü boşalt ama corelin attığı tempi silemezsin çünkü şu an kullandığın dosyanın tempidir ve gereksiz programlarını kapat photoshop vb. internet explorer falan oyun açıksa onlarıda kapat temp klasörün dolduğu için bu hatayı veriyor en kötü ihtimalle programı sonlandır autosave açıksa corel de n son kayıt yaptığı yerden dosyayı tekrar açar
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2009 #3
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
lutfen, sorun, yardim