12 sene tecrübeli, webmaster, grafikerim. Acil iş arıyorum. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - 12 sene tecrübeli, webmaster, grafikerim. Acil iş arıyorum. - İstanbul ...

omerustabas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerustabas

Webmaster / İstanbul

Alt 30-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

12 sene tecrübeli, webmaster, grafikerim. Acil iş arıyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: HTML, CSS, PHP, SQL, JS, Jquery dillerinde tecrübeliyim.
İyi derecede photoshop, flash, corel draw, dreamweaver kullanıyorum.

İş deneyimi ve içeriği: 12 senedir sadece bu işle ilgileniyorum. Webtasarımı ve programlaması konusunda kendime çok güveniyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Çok acil tam zamanlı, part time veya proje bazlı iş arıyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

12 sene tecrübeli, webmaster, grafikerim. Acil iş arıyorum. - İstanbul12 sene tecrübeli, webmaster, grafikerim. Acil iş arıyorum. - İstanbul12 sene tecrübeli, webmaster, grafikerim. Acil iş arıyorum. - İstanbul12 sene tecrübeli, webmaster, grafikerim. Acil iş arıyorum. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

MandalinaAjans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MandalinaAjans

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2012 #3
Merhaba,

İstanbul Beylikdüzü'ndeki firmamıza Part Time (Yarı Zamanlı), haftanın 6 günü 13:00-18:00 saatleri arası çalışacak bir eleman aramaktayız.

İlk aşamada bu şartlar size uyuyorsa, CV'nizi ********* adresine mail atarsanız sevinirim. Kalan detayları CV'yi inceledikten sonra görüşebiliriz.

İyi günler.
omerustabas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerustabas

Webmaster / İstanbul

Alt 24-12-2012 #4
Konu kapanmıştır.
FikrinEvi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FikrinEvi

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 25-12-2012 #5
MASLAK ATATÜRK OTO SANAYİ SİTESİNDEKİ İŞYERİMİZE !

- Adobe Photoshop
- Adobe Flash Professional (Flash Web Sitesi Yapabilen)
- Adobe İllüstratör
- Adobe Dreamweaver
- Freehand
- Corel Draw
- Html
- Asp, Aspx , css vb.
Çalışmalarını referans gösterebilecek, Özgün tasarımlar geliştirebilen, Konularına Hakim Takım çalışmasına yatkın, çözüm üretebilen, Yeni teknolojileri öğrenmeye meraklı, araştırma yapabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yapacağı ve yaptığı işlerle ilgili dokümantasyon hazırlayabilecek Çalışma Arkadaşları Arıyoruz..

NOT: Yaptığınız Ve Bitirdiğiniz Çalışmalarınızı CV'nizle Birlikte Göndermeniz Rica Olur..
SGAiletiisim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SGAiletiisim

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-01-2013 #6
selamlar,, portfolyonüz ile cv' nizi ********* adresine yollamanızı rica ediyorum.
gamzeinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gamzeinci

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2013 #7
Merhaba,

Bize cv ve porfolyonuzu mail atmanız mümkün müdür