12. Sınıftayım staj yeri arıyorum yazında çalışabilirim (grafik&web tasarım) - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - 12. Sınıftayım staj yeri arıyorum yazında çalışabilirim (grafik&web tasarım) - İstanbul ...

12. Sınıftayım staj yeri arıyorum yazında çalışabilirim (grafik&web tasarım) - İstanbul
barskorkmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barskorkmaz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 23-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

12. Sınıftayım staj yeri arıyorum yazında çalışabilirim (grafik&web tasarım)

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Fatih tic. meslek lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar: üzerinden geçme çalışmalarımız var çizgi film karkterlerini vb

İşle ilgili açıklama: Ögrenime açıgım kendimi geliştirmek istiyorum (yaz tatilinden başlamak istiyorum) Photoshop CS6, CorelDraw,İllustrator programları ile beraber halen kurs eğitimim devam etmektedir.

E-posta:

Telefon: 0531 228 80 97
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

12. Sınıftayım staj yeri arıyorum yazında çalışabilirim (grafik&web tasarım) - İstanbul12. Sınıftayım staj yeri arıyorum yazında çalışabilirim (grafik&web tasarım) - İstanbul12. Sınıftayım staj yeri arıyorum yazında çalışabilirim (grafik&web tasarım) - İstanbul12. Sınıftayım staj yeri arıyorum yazında çalışabilirim (grafik&web tasarım) - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
iryah12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iryah12

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2014 #3
' a cv atarsanız, size hemen geri dönüş yapılacaktır. ofis esenler/giyimkent
Bu mesajdan alıntı yap