12 yıllık firmamız stajyer grafiker alınacaktır | Kadıköy - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - 12 yıllık firmamız stajyer grafiker alınacaktır | Kadıköy - İstanbul ...

enderab isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enderab

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

12 yıllık firmamız stajyer grafiker alınacaktır | Kadıköy

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: 12 yıllık firmamız stajyer grafiker alınacaktır.
  • İyi derecede Photoshop kullanabilen ,
  • Üniversitelerin ilgili bölümünden en az 2 yıllık üniversite mezunu ya da üniversitede öğrenci,
  • Web projelerimizde grafik tasarımı konusunda kendini geliştirerek ileride rol almak isteyen staj yapmak isteyen stajyer web tasarımcısı alınacaktır.

Başvuruda Özgeçmiş ile yaptığınız çalışmaları göndermenizi rica ederiz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
12 yıllık firmamız stajyer grafiker alınacaktır | Kadıköy - İstanbul12 yıllık firmamız stajyer grafiker alınacaktır | Kadıköy - İstanbul12 yıllık firmamız stajyer grafiker alınacaktır | Kadıköy - İstanbul12 yıllık firmamız stajyer grafiker alınacaktır | Kadıköy - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..