120 sayfa katalog çalışması ücretlendirmesi

Temel Tasarım İlkeleri - 120 sayfa katalog çalışması ücretlendirmesi ...

kaleydoskop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaleydoskop

Hiç Biri / Muğla

Alt 05-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Bağlı bulunduğum ajanstan ayrıldım ve freelance çalışmaya başladım. Şu anda bana 120 sayfalık katalog (teknik kitap) tasarımı işi geldi. Daha önceki ajansımda fiyat verme durumum olmadığı için siz deneyimli arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Sizce böyle bir işin bedeli ne olmalıdır ? teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ist_dizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 05-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
selam merhaba forum fiyat paylaşmanın uygun olmadığını düşünmekteyim nedenini sorak olursanız sadece biz grafikerler tek değiliz burda müşterilerde forum ziyaret etmekteler bu yüzden sektörümüz her gecen gün kan kaybetmektedir.
fakat aşağıdaki msn ve e-mail ekleyerek bilgi alabilirsiniz forum adını söylemeniz yeterli olacakdır.
Bu mesajdan alıntı yap
GrafiHacker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrafiHacker

Grafiker / Kocaeli

Alt 07-07-2010 #3
müşterinin taban fiyatı dğeilde tavan fiyatı bilmesinde problem yok bence. 120 sayfa katalog çalışması ücretlendirmesi kardeş ben yaklaşık o dediğin sayfalarda sabit tasarımlı bir yıllığı 1500 tl ye yapmıştım. gerisini sen değerlendir.
Bu mesajdan alıntı yap