14 Şubat Şiir Akşamı Afişi Yorum Lazım

Afiş Tasarımı - 14 Şubat Şiir Akşamı Afişi Yorum Lazım Sponsorlu Bağlantılar Hala Devam etmekte olan bir çalışma. ben söyleyim: mikrofon bu boyutta başka bulamadım. Çözünürlüğü düşük oldu... Tasarım devam ediyor. Alt bölüm yapılacak... Yorumlar gelsin de yavaş yavaş tamamlayacağız. ...

sharaph isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sharaph

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 11-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hala Devam etmekte olan bir çalışma.

ben söyleyim:

mikrofon bu boyutta başka bulamadım. Çözünürlüğü düşük oldu...

Tasarım devam ediyor. Alt bölüm yapılacak... Yorumlar gelsin de yavaş yavaş tamamlayacağız. Ocak 20 de bitecek...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alaybeyteam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alaybeyteam(29)

Grafiker / İzmir

Alt 11-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sizin gününüzde mikrofon sizde yazan yazı çok dar olmuş. daha farklı bir yazı fontu kullanılabilir.Çalışmada çok fazla koyuluk göze çarpıyor tonları biraz daha açarsanız daha hoş durabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
djmatrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 11-01-2009 #3
sahne bence olayı yansıtmıyor
-şiir okunacak tiyatro sahnesi pek uymamış,bir sahneden çok bir yüksek sandalye kullanabilirsin perdeler olayı bozuyor,
-mikrofonu bulamadım demişsin ama klasik mikrofonları araştır, eski klasik mikrofonlar daha uygun olur, bu tür mikrofonlar havadan uzaklaştırıyor

-yazılara gelirsek efekt kullanmışsın tamam ama abartı olmuş daha sadeleştir, boğmasın

-Sizin gününüzde mikrofon sizde yazan yazısının dar tıkış tıkış olmuş arkadaşın dediği gibi

-alt kısımda bulunan irtibat bilgilerinin yazı karakterleri de çalışmadan çok ayrı kalmış
Bu mesajdan alıntı yap
sdbyrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdbyrk

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 12-01-2009 #4
"Sizin gününüzde mikrofon sizde.." ve "sevgilinize sürpriz yapın.." yazılarının fontları değişmeli bence. ayrıca kullanılan çiçeklerin de pek uymadığını söylemeliyim. renk olarak ise daha açık tonlar denenebilir. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
aomeroglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aomeroglu

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2009 #5
Arkadaşların hepsine katılıyorum, birşey eklemem gerekirse, yazılar çok dağınık gibi gözüküyor, yani gözü yoruyor, ana tema daha göz önünde olmalı. Başarılar emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
yusuf47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusuf47

Grafiker / Mardin

Alt 13-01-2009 #6
gayet güzel bir çalışma ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
alisalur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisalur(38)

Grafiker / Konya

Alt 13-03-2009 #7
eline sağlık