15 grafiker ve web tasarım elemanları alınacakdır

Sonuçlanan İlanlar - 15 grafiker ve web tasarım elemanları alınacakdır ...

ist_dizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar.
bilgilendirme: yaklaşık 5 aydan beri düşünmüş ve alt zeminini hazırlamış olduğumuz projelerimizi önümüzdeki haftadan itibaren yayınlıyacağız. ve bunun için kurumumuza aşağıda belirtiğimiz alanlara grafikerler ve web tasarımcılar alınacakdır.

1. uzman grafiker
5. yardımcı grafiker + stajer'ler

3. uzman webmaster
2. yardımcı webmaster + stajer'ler
3. e-ticaret konusunda bilgiye sahib webmaster'lar
1. (joomla - wordpress) cms sistemleri konusunda uzaman veya konuya hakip kendinen güvenen webmaster

bilgi için:
email - msn: *********
tel: *********
gsm: *********

iyi çalışmalar.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sınırsız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sınırsız

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2010 #3
Cv v portfolyo:

pheru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pheru

Grafiker / Ankara

Alt 08-06-2010 #4
Geçici bir süreliğine freelance yardımcı olabilirim. Aradığınız tüm niteliklere sahibim. Geçirmiş olduğum bir kaza sonucu bir kaç ay evden çalışmak zorundayım.

Portföyümü incelemek isterseniz:

msn&mail: *********

hayırlı olsun bu arada işiniz.

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-06-2010 #5
Geçici bir süreliğine freelance yardımcı olabilirim. Aradığınız tüm niteliklere sahibim. Geçirmiş olduğum bir kaza sonucu bir kaç ay evden çalışmak zorundayım.

Portföyümü incelemek isterseniz:

msn&mail: *********

hayırlı olsun bu arada işiniz.
merhaba kesinlikle freelance olarak dışarıya iş vermemekteyiz. özelliklede bu tarz porjeleri.
kadet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadet(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2010 #6
ist_dizayn msn de yazmış olduğumuz bu iletiye açıklık getirmenizi rica ediyorum. Bunu yazarak ne demek istediniz? Sonrasında neden gittiniz msn den?
<yaptıklarınla değil yazdıklarınızla yok olurzsunuz iyi günler size keninizi .>

Web sitemdeki Hakkımda kısmında <Yazdıklarımla değil Yaptıklarımla var olurum> demiştim ve portfolyama link vermiştim. Bu yorumu ne maksatla yazdınız acaba?

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-06-2010 #7
ist_dizayn msn de yazmış olduğumuz bu iletiye açıklık getirmenizi rica ediyorum. Bunu yazarak ne demek istediniz? Sonrasında neden gittiniz msn den?
<yaptıklarınla değil yazdıklarınızla yok olurzsunuz iyi günler size keninizi .>

Web sitemdeki Hakkımda kısmında <Yazdıklarımla değil Yaptıklarımla var olurum> demiştim ve portfolyama link vermiştim. Bu yorumu ne maksatla yazdınız acaba?
merhaba peki soruya cvp veriyorum ilanı verdiğimizden beri yüzlerce arkadaşlarla görüştük kimileri gercekten iş için eklemişler kimileri ise sadece eğlence olsun diye ekleyen arkadaşlarımız oldu ilanımız farklı farklı sitelerde ve dergilerde yayınladığındı için taleb istediğimizden daha fazla oldu ve bu yüzden fazla zaman ayırmayıp hemen kişilerin kim oldukları ve kendileri hakkında bilgi sunmalarını rica ediyoruz aynı soruyu sizede sordum ve cvp yazmadınız ayrıca birisinbe sinirli olduğum bir dk denk geldiniz kusura bakmayın böyle yaklaşmak istemezdim ama oldu lütfen msn ekleyen kişilerden rica ediyorum msn fazla zaman ayıramıyoruz ve bu yüzden msn eklediğinizde hakkınızda bilgi sunmanız ve gereksiz kişilerin eklememelerini + ist. dışındaki arkadaşlarında eklememelerini rica ediyoruz. iyi günler.
kadet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadet(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2010 #8
merhaba peki soruya cvp veriyorum ilanı verdiğimizden beri yüzlerce arkadaşlarla görüştük kimileri gercekten iş için eklemişler kimileri ise sadece eğlence olsun diye ekleyen arkadaşlarımız oldu ilanımız farklı farklı sitelerde ve dergilerde yayınladığındı için taleb istediğimizden daha fazla oldu ve bu yüzden fazla zaman ayırmayıp hemen kişilerin kim oldukları ve kendileri hakkında bilgi sunmalarını rica ediyoruz aynı soruyu sizede sordum ve cvp yazmadınız ayrıca birisinbe sinirli olduğum bir dk denk geldiniz kusura bakmayın böyle yaklaşmak istemezdim ama oldu lütfen msn ekleyen kişilerden rica ediyorum msn fazla zaman ayıramıyoruz ve bu yüzden msn eklediğinizde hakkınızda bilgi sunmanız ve gereksiz kişilerin eklememelerini + ist. dışındaki arkadaşlarında eklememelerini rica ediyoruz. iyi günler.
Kendim hakkımda bilgi için yaptığım işleri görmeniz daha sağlıklı olmazmıydı. Vermiş olduğum kişisel web sitemin daha başka amacı ne olabilir sizce? Daha ayrıntılı nasıl anlatabilirdim. Ne yazabilirdim de beni daha iyi tanıyabilirdiniz. Portfolyoma bakmak en mantıklısı değil miydi? Uygun gördüğünüz taktirde daha ayrıntılı konuşurduk.
Mns kayıtlarım mevcut değil fakat uzun süre cevap vermeyen sizdiniz. Zaten 3 post falan yazdığımı hatırlıyorum. Eğlence olsun diye eklediğimi de nereden çıkardınız.
Tavrınızı hakedecek en ufak bir şey yaptığımı düşünmüyorum ve bu davranışınızı şiddetle kınıyorum. Sizin umrunuzda olmayabilir bu yazdıklarım ama benim için önemli olan bunları dile getirebilmek.
İnsanlarla konuşuyorsunuz, makinalarla değil...
zafersukyen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zafersukyen

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2010 #9
verdiginiz adrese cv imi mail olarak attım, ilgilenirseniz görüşebiliriz, iyi gunler...

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-06-2010 #10
Kendim hakkımda bilgi için yaptığım işleri görmeniz daha sağlıklı olmazmıydı. Vermiş olduğum kişisel web sitemin daha başka amacı ne olabilir sizce? Daha ayrıntılı nasıl anlatabilirdim. Ne yazabilirdim de beni daha iyi tanıyabilirdiniz. Portfolyoma bakmak en mantıklısı değil miydi? Uygun gördüğünüz taktirde daha ayrıntılı konuşurduk.
Mns kayıtlarım mevcut değil fakat uzun süre cevap vermeyen sizdiniz. Zaten 3 post falan yazdığımı hatırlıyorum. Eğlence olsun diye eklediğimi de nereden çıkardınız.
Tavrınızı hakedecek en ufak bir şey yaptığımı düşünmüyorum ve bu davranışınızı şiddetle kınıyorum. Sizin umrunuzda olmayabilir bu yazdıklarım ama benim için önemli olan bunları dile getirebilmek.
İnsanlarla konuşuyorsunuz, makinalarla değil...
kendinizce haklı olabilirsiniz bizde ve bende kendimce haklıyım nedenini soracak olursanız zamanımız kısıtlı bu yüzden direk bilgiler önemli ve çağırdığımız kişiler bünyemizde 1 hafta boyunca bir staj döneminden gececekler.
ayrıca eğlence olsun diye ekleyenlerdensiniz demekdim bu şekilde ekleyen bir kaç kişi var bu yüzden bunuda dile getirmek istedim şimdiye kadar 250 cv gelmiş herkese 5 dk ayırsak msneden ozaman iş yapamayız lütfen sizde bizi anlayışla karşılayın...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları