1500 Dolarlık Işıklı Klavye

Donanım Rehberi - 1500 Dolarlık Işıklı Klavye Sponsorlu Bağlantılar İlk bakıldığında sade bir tasarım ve basit bir klavye görülüyor. Ancak içerdiği teknoloji karmaşık ve oldukça orijinal bir fikir. Tuşlara yakından bakıldığında tıpkı ekranımızda olduğu gibi görüntünün piksellerden ...

Alt 05-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk bakıldığında sade bir tasarım ve basit bir klavye görülüyor. Ancak içerdiği teknoloji karmaşık ve oldukça orijinal bir fikir.

Tuşlara yakından bakıldığında tıpkı ekranımızda olduğu gibi görüntünün piksellerden oluştuğunu rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Herhangi bir harfe bastığınızda, bilgisayarınızda kurulu olan programlardan o harfle başlayanların simgesi klavyede beliriyor.

Klavyeyi Photoshop üzerinde kullanırken pek çok aracın tuşlara kısayol olarak yerleştiğini görüyorsunuz.

Oyuncular da unutulmamış. Resimde Quake müptelalarını mutlu edecek bir yerleşim düzeni görüyorsunuz.

Klavyede isterseniz tüm harfleri küçük veya büyük harfli olarak kullanabiliyorsunuz.

Dilediğiniz tuşa dilediğiniz kısayolu atayabiliyorsunuz.

Bilgisayarınızdaki yazılım aracılığıyla tuş takımını dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

[COLOR="Blue"]İşte; 1500 USD' yi verince bunları yapabiliyorsunuz. 1500 Dolarlık Işıklı Klavye [/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Serkan ALTOPRAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Serkan ALTOPRAK

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
supermi$ ama ben g15 ile de görüom o işi 1500 Dolarlık Işıklı Klavye
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-06-2007 #3
ödemeyi nasıl istiyorlarmış 12 ay kredi kartına taksit bi kısmı peşin geri kalanını repo mu yapalım bide ev araba filan da şimdi bunlar ipotek isterler e normal bi klavyenin nerden baksan 100 katı daha pahalı
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-06-2007 #4
Pc kullananlar almayı düşünmesin bile. Çünkü klavye Mac klavyesi 1500 Dolarlık Işıklı Klavye

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2007 #5
tabi olsun napalım elimizdekiyle idare etcez 1500 Dolarlık Işıklı Klavye
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-06-2007 #6
Baya güzelmişş sevindim mac için olduguna umarım pc ye de çıkmaz 1500 Dolarlık Işıklı Klavye
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2007 #7
Çok güzel gerçekten ama gene de ucuzlayacağı zamanı beklemek lazımm 1500 Dolarlık Işıklı Klavye
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-06-2007 #8
ödemeyi nasıl istiyorlarmış 12 ay kredi kartına taksit bi kısmı peşin geri kalanını repo mu yapalım bide ev araba filan da şimdi bunlar ipotek isterler e normal bi klavyenin nerden baksan 100 katı daha pahalı
[COLOR="Blue"]Hem bu dediklerinizi istiyorlar bir de ayrıca kefil istiyorlar, çünkü bazı arkadaşlar bu tip değerli klavyelerin üzerine kahve filan dökebiliyorlarmış 1500 Dolarlık Işıklı Klavye [/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 06-06-2007 #9
şimdi bu klawyeyi şahsi kullanımınız için aldınız diyelim güzel güzel kullanıyorsunuz üzerine bir fincan sıcak şekerli kahve döküldüğünü görmek evlat acısı gibi olur galiba 1500 Dolarlık Işıklı KlavyeD1500 Dolarlık Işıklı Klavye
Bu mesajdan alıntı yap
XXI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

XXI

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 17-06-2007 #10
Pc kullananlar almayı düşünmesin bile. Çünkü klavye Mac klavyesi 1500 Dolarlık Işıklı Klavye

hocam merak ettim bu klavyenin mac klavyesi olduğunu nereden biliyosun?
bu resimdeki windows tuşu çok dikkatimi çekti sonra senin yorumunu görünce birazcık şaşırdım doğrusu !

ayrıca bu ürünün resmi sitesini 6 ay kadar önce takip ediyordum concept ti, yalnız şimdi piyasaya çıkacak.
http://www.artlebedev.com/everything/optimus/
bu linkte [COLOR="Red"]PC with installed OS Windows XP or Vista, with a USB 1.0 (or better 2.0) port; Mac OS X 10.4.8 or higher. [/COLOR]
böyle bir yazı okudum. ve yorumunuz beni çok şaşırttı1500 Dolarlık Işıklı Klavye belki bu klavyeyi alacak arkadaşlar vardır, yanlış bilgilendirmeyelim bence.. :cool:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
klavye, en pahali klawye, cinliler, 1500 dolarlik klavye, mac klavyesi, turk akli