160'lık Soğuk Laminasyon Arıyorum - İstanbul

İkinci El Ürün Almak İsteyenler - 160'lık Soğuk Laminasyon Arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar 160'lık Soğuk Laminasyon Arıyorum Şehir: İstanbul Marka / Model: Ürün ile ilgili açıklama: 2. El temiz bestlam veya seal veya sağlam başka marka olabilir 160'lık laminasyon makinası aramaktayım. ...

halitk85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halitk85

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

160'lık Soğuk Laminasyon Arıyorum

Marka / Model:

Ürün ile ilgili açıklama: 2. El temiz bestlam veya seal veya sağlam başka marka olabilir 160'lık laminasyon makinası aramaktayım.

istanbuldayım elinde satmayı düşünen varsa iletişim bilgilerim aşağıdadır.

E-posta:

Telefon: 0537 738 04 05
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 160'lık Soğuk Laminasyon Arıyorum - İstanbul - 160'lık Soğuk Laminasyon Arıyorum - İstanbul ya da 160'lık Soğuk Laminasyon Arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 160'lık Soğuk Laminasyon Arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
tmrlnk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tmrlnk

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-03-2012 #3
"İkinci El Pazarı" başlığı altında bir ilanımız var. 160'lık laminasyon makinesi
Özellikleri ve resimleri orada var. Makine çalışır durumda ve sorunsuz. İnceleyin sizin için uygunsa görüşelim.
Bu mesajdan alıntı yap