18 yıl deneyimli tabelacı grafiker

İş Arayan İlanları - 18 yıl deneyimli tabelacı grafiker Sponsorlu Bağlantılar 18 yıldır marmariste tabelacılık grafikerlik ve masa üstü yayıncılık yapmaktayım. 68 yıl işletme deneyimim var. Çok iyi derecede coreldraw, photoshop ve onlarca ek program kullanıyorum. tasarımdan uygulama ve ...

corda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

corda

Grafiker / Muğla

Alt 12-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

18 yıldır marmariste tabelacılık grafikerlik ve masa üstü yayıncılık yapmaktayım. 68 yıl işletme deneyimim var. Çok iyi derecede coreldraw, photoshop ve onlarca ek program kullanıyorum. tasarımdan uygulama ve montaja kadar her konuda tecrübeli ve yetenekliyim. baskı makinası, plotter ve bu sektörle ilgili herşeyi kullanabiliyorum. iyi koşullarda iyi bir işletmede kalıcı olarak çalışmak istiyorum. ilgilenirseniz arayın görüşelim.
GSM : 0 539 211 03 88
E-Mail :
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
tasarımcı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarımcı

Grafiker / Bursa

Alt 13-02-2010 #3
68 yıl işletme deneyimim var 18 yıl deneyimli tabelacı grafiker yaş kaçtı bu arada
Bu mesajdan alıntı yap
ygtmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ygtmaster

Grafiker / İstanbul

Alt 14-03-2010 #4
18 yıldır marmariste tabelacılık grafikerlik ve masa üstü yayıncılık yapmaktayım. 68 yıl işletme deneyimim var. Çok iyi derecede coreldraw, photoshop ve onlarca ek program kullanıyorum. tasarımdan uygulama ve montaja kadar her konuda tecrübeli ve yetenekliyim. baskı makinası, plotter ve bu sektörle ilgili herşeyi kullanabiliyorum. iyi koşullarda iyi bir işletmede kalıcı olarak çalışmak istiyorum. ilgilenirseniz arayın görüşelim.
GSM : 0 539 211 03 88
E-Mail :
Selam ben istanbuldayım bazen işlerimin sebebiyle çizim işlerini yetiştiremiyorum reklam tabela dekor işleri yapıyorum taranmış logo vektörele çevirme işleri, logo tasarımı, tabela tasarımı mağaza çizimleri desen çalışmaları fuar stand çizimlerinde dışardan yardımcı olabilecek kişiler arıyorum , çalışma şekli tamamen online olur ödemede hesaba havale yaparım .. yigitemail h0tmail.c0m
Bu mesajdan alıntı yap