18 yillk gazete sayfa sekreteriyim. Dergi ya da gazetede is arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - 18 yillk gazete sayfa sekreteriyim. Dergi ya da gazetede is arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar 18 yillk gazete sayfa sekreteriyim. Dergi ya da gazetede is arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: QuarkXpress - cok iyi Photoshop - iyi ...

18 yillk gazete sayfa sekreteriyim. Dergi ya da gazetede is arıyorum - Türkiye Geneli
ozdimurat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozdimurat(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

18 yillk gazete sayfa sekreteriyim. Dergi ya da gazetede is arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: QuarkXpress - cok iyi
Photoshop - iyi
Indesing - iyi

İş deneyimi ve içeriği: Yenicaga gazetesi - 2002-2003 - sayfa sekreteri
Bugün gazetesi - 2003 - 2016 - sayfa sekreteri

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 14 yil boyunca yayınlanan ulusal gazergazete bugün gazetesinin tüm 1. Sayfalarının tasarımını yaptim. Dergi ya da gazete işi ariyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
18 yillk gazete sayfa sekreteriyim. Dergi ya da gazetede is arıyorum - Türkiye Geneli18 yillk gazete sayfa sekreteriyim. Dergi ya da gazetede is arıyorum - Türkiye Geneli18 yillk gazete sayfa sekreteriyim. Dergi ya da gazetede is arıyorum - Türkiye Geneli18 yillk gazete sayfa sekreteriyim. Dergi ya da gazetede is arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ozdimurat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozdimurat(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-08-2016 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap