1989 yılından beri Grafik Tasarımcıyım İş Arıyorum...

Sonuçlanan İlanlar - 1989 yılından beri Grafik Tasarımcıyım İş Arıyorum... ...

muhittin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhittin

Grafiker / İstanbul

Alt 14-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1989 yılından beri Grafik Tasarımcıyım. Yayınevlerinde, Dergilerde, Atölyelerde, Matbaalarda çalıştım.

Kitap, süreli yayın, kurum kimlik tasarımı ve geliştirme, konsept tasarım çalışmaları yaptım. Programlar konusunda ise Photoshop, InDesing, Freehand MX, QuarkXpress, ve Ofis Programlarını kullanıyorum.

1973 – İstanbul doğumluyum. Eyüp'te ikamet etmekteyim. Askerliğimi tamamladım. Sabit kalıcı bir iş yeri aradığım gibi, Freelance olarakta hizmet veriyorum.

Çalıştığım firmalar arasında Free Bird Airlines, Kombi Grafik, Rapid Grafik, Felek Yayınevi, Ayverdi Yayıncılık, Karacan Yayınları' ında çalıştım.

İletişime geçilmesi durumunda CV ve Portfolyo dosyalarımı paylaşabilirim.
E-mail *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #3
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.