2 Adet Kartvizit Çalışmam(Kasap & Grafiker)

Kartvizit Tasarımları - 2 Adet Kartvizit Çalışmam(Kasap & Grafiker) ...

Spawned isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Spawned

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Notlar:

1. Çalışma(nazar kasap) inek vektörü dışında tamamiyle bana aittir.
2. Çalışmada sol üstteki png iconlar dışında bana aittir. Yanlız internetteki şablonlardan birinden sadece ufak bir fikir aldım.
Çalışmalar söylediklerim dışında bana aittir, sizden sadece yorumlamanızı istiyorum "Ben görmüştüm bunu, bu hazırmış, hırsızlık" gibi kalp kırıcı kelimeler kullanmamanız için esinlendiklerimi söyledim 2 Adet Kartvizit Çalışmam(Kasap & Grafiker) Şimdiden teşekkür ederim 2 Adet Kartvizit Çalışmam(Kasap & Grafiker)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

empati isimli Üye şimdilik offline konumundadır

empati(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sadece 2.çalışmadaki ok işaretlerini fazla buldum..keyfe keder..yinede ben çok beğendim.elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
AloHa. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AloHa.

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-07-2010 #3
bence 2 side gayet hoş ama 1. resminizde 2. ye yaptığınız gibi çerçeve içine alsaydınız daha iyi olurdu emeğe saygı ama 2 Adet Kartvizit Çalışmam(Kasap & Grafiker)
Bu mesajdan alıntı yap
Joymen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Joymen

Öğrenci (Grafik) / Batman

Alt 05-07-2010 #4
İkside güzel olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
H.gerikaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

H.gerikaya

Grafiker / Manisa

Alt 06-07-2010 #5
ben kartvizite bayıldım çok hoş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
H.gerikaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

H.gerikaya

Grafiker / Manisa

Alt 06-07-2010 #6
ben kartvizite bayıldım fakat bu tespit bakım yerine ön inceleme taslak ve sonuç olabilir diye düşünüyorum sonuçta bu grafiker kartviziti araba tamiscisi değilki bakım olsun ama fikir süper
Bu mesajdan alıntı yap
rrkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rrkara

Webmaster / Hatay

Alt 06-07-2010 #7
1. kartvizitte gereksiz bölümler var. nazar et logosu var zaten, ayrıca nazar et ve et ürünleri gibi kurumun çalışma sektörünü ayrı bir logo gibi sağ üst tarafa eklemeni çok yersiz buldum. Buradaki bilgileri inekli logonun altına en fazla 9 pt. ile yazman yeterli olurdu. Kişi ismi de aşırı abartı olmuş. Daha küçük pt. kullanabilirsen hlarika olacak.
2. çalışmaya fazla eleştirim yok. Ama bana kalırsa bir grafikerin kartviziti daha sıra dışı olmayıldı derim.
Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Spawned isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Spawned

Alt 06-07-2010 #8
Öncelikle herkese teşekkür ederim.

@ Empati : Bir tek grafikerlik yada bir tek donanımsal işlerle uğraşsaydım belki okların sayısını 1 yada 2 düşürebilirdim, aslında yazabileceğim vardı ama bu kadar eksiltebildim, teşekkür ederim yorumun için.

@ AloHa : 2. çalışmadaki çerçeve değil, eğer görmüşsen o özel kesim olarak kesilcek, kenarları o şekil kıvrımlı olarak. Diğeri ise yaptıran müşterinin tercihi, onun istediği biçimde yaptım 2 Adet Kartvizit Çalışmam(Kasap & Grafiker)

@ Joymen : Teşekkürler iyi yorumların için 2 Adet Kartvizit Çalışmam(Kasap & Grafiker)

@ H.gerikaya : Sağolasın teşekkür ederim 2 Adet Kartvizit Çalışmam(Kasap & Grafiker) Ancak o logolar ağırlıklı olarak donanım içindi, o yüzden o tarz bişeyler yaptım, ama senide mantıklı bulmadım değil, sonuçta asıl olarak grafikerlik yapıyorum 2 Adet Kartvizit Çalışmam(Kasap & Grafiker)

@ rrkara : Sağ tarafakine logo gözüyle bakmamanı tavsiye ederim, oraya bilgileri tekrardan geçmedim, logoda "nazar et" yazıyor diye tekrar yazmamam mantıklı değil bana göre adı üstünde o logo orda o yazıyı bi logo olarak görmelisin, bilgi değil şahsi düşüncem böyle. Ama pt konusunda haklı olabilirsin, sana katılıyorum. 2. Çalışmada ise aşırıya kaçmak istemedim, göze hoş bi tasarım yaptım, ancak basımda isim ve ünvana gümüş yaldız, logolara kısmi lak uygulanacak ve özel kesim olacak. Eğer biraz daha çalışsaydım abartılı olabilirdi 2 Adet Kartvizit Çalışmam(Kasap & Grafiker)

Herkese yorumları için teşekkür ederim görüş belirtmek isteyen varsa dinlemeye hazırım. 2 Adet Kartvizit Çalışmam(Kasap & Grafiker)
Bu mesajdan alıntı yap
Elbisem.pis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elbisem.pis

Alt 06-07-2010 #9
2 çalşmada gayet iyi tebriklr 2 Adet Kartvizit Çalışmam(Kasap & Grafiker)
Bu mesajdan alıntı yap
Güneşş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Güneşş

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 06-07-2010 #10
2. çalışman hoş olmuş.Eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları