2 adet soru.

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - 2 adet soru. ...

2 adet soru.
MDNA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MDNA

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

2 adet soru.

Alt 26-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu fotoğrafa yönelik sorum:
Buradaki gibi bir graident nasıl yapılır? Bu kadar renk nasıl iç içe geçirilmiş?
2 adet soru.
Bu fotoğrafa yönelik sorum:
Burada Madonna var, bu kadının teni bu kadar düzgün değil. Fakat buradaki asıl sorum; buradaki renk efektleri nasıl verilmiş? Burada ayrı bir değişiklik var, fotoğrafın tamamını koyamıyorum çünkü müstehcen içerik. Bakın saçlarının arasında mor shadowlar var, yanaklarının oralardada onları nasıl yaparım?
2 adet soru.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tarkan0009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarkan0009

Hiç Biri / Antalya

Alt 26-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
PHOTOSHOP KULLANDINMI..? sana youtube video linki vercem ordan bakarsın..alttaki modanna ise actin indirerek halledersin benzeri bi görüntü yakalanabilir. bekle geliyorum...action sitesini veriyorum
Photoshop Actions
http://www.heroturko.me/actions/
Bu mesajdan alıntı yap

MDNA

Alt 27-10-2012 #3
Photoshop'u profesyonel olarak bilmesemde kendime yetecek kadar her şeyi biliyorum 2 adet soru.
Yani zaten videoysa profesyonel olmaya gerek yok 2 adet soru.
Teşekkürler yanıtladığınız için, +1.

Videonuzu bekliyorum. 2 adet soru.
Bu mesajdan alıntı yap
tarkan0009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarkan0009

Hiç Biri / Antalya

Alt 27-10-2012 #4
anladım...sana kısaca anlatımı göndereyim ok ... göndereceğim anlatım yapacağın graident işleminin özü sen hangi rengi istersen renk kitaplığından faydalanabilirsin..metalimsi renklerde dahil..buna efekt(Leyar style) bölümünde(Gradient Ovarlay) ve diğer işlevlerden geliştirebilirsin... kolay gelsin...birde bunlarn hazırları var yüzlerce netten ara kolay bulursun ..benim bildiğim bu başka yolları varssa isteğini gören arkadaşlar yanıtlar umarım kolay gelsinhttp://youtu.be/1zBPaEVznFs
Bu mesajdan alıntı yap

MDNA

Alt 27-10-2012 #5
ELLERİNİZE SAĞLIK.
Gerçekten şimdi kavradım olayı, deneme yapıp burada paylaşacağım çok teşekkür ederim, tek yardımcı olan sizsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Flöresan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Flöresan

Grafiker / Trabzon

Alt 28-10-2012 #6
İlk Görsel için,

3:16 ya sardır. Renkleri verdikten sonra brush ile yeni bir katmanı boyayıp Yandaki seçeneklerden Normal modu, Overlay, Soft Ligth yapıp istediğin sonuca ulaşabilirsin.

2.görsel için

Magical Efekt kullanılmış. Google da Photoshop Action şeklinde ararsan Madonnadaki gibi bir sürü tonlama Acitonu bulup Photoshopta kullanabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap