2 aylık bir 3ds max kursu sonucunda ilk projemi bitirdim.

3D Studio Max - 2 aylık bir 3ds max kursu sonucunda ilk projemi bitirdim. Sponsorlu Bağlantılar...

baterist83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baterist83

Grafiker / Ankara

Alt 15-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ucurum22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ucurum22

Yrd. Grafiker / Kayseri

Alt 15-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Halının yapısını beğenmedim ve çok karışık durduğunu söyleyebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

baterist83

Grafiker / Ankara

Alt 15-09-2009 #3
aslında daha düzgün bir halı yapmayı kavrayamadım. kısa zamanda düzeltirim. bunun dışında karışık görünmesinin sebebi aynalar.. ben ayna düşkünüyümdür...2 aylık bir 3ds max kursu sonucunda ilk projemi bitirdim.
Bu mesajdan alıntı yap
sdbyrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdbyrk

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 15-09-2009 #4
Hiç bilgi sahibi olmadığım 3D konusunda iki aylık bir kursa gidip böyle birşey çıkaracağımı bilsem heralde hemen bugün başlardım 2 aylık bir 3ds max kursu sonucunda ilk projemi bitirdim. ... Elinize sağlık, yalnız halıdaki dalgalanmalar sanki denizdeki dalgalanmalara benziyor yada bana öyle geldi. Başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2009 #5
vay be!! demek 2 ayda bu hale gelebiliyor insan! başarılarınızın devamını dilerim..
ama şunu söylemeden de geçemeyeceğim zevkiniz içler acısı!!! çok rüküş bi ev olmuş!!!2 aylık bir 3ds max kursu sonucunda ilk projemi bitirdim.
Bu mesajdan alıntı yap

baterist83

Grafiker / Ankara

Alt 15-09-2009 #6
yok yaaa o kadar da rüküş değil2 aylık bir 3ds max kursu sonucunda ilk projemi bitirdim. yada benim zevkimle senin zevklerin arasında çok fark var... neyse daha acemiyim ilerde sanırım daha iyi işler yaparım... yorumlarınız için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
eraksa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraksa(36)

Grafiker / İzmir

Alt 15-09-2009 #7
modelleme süper fakat renk kombinasyonlarında kırmızı çok vurgulayıcı ve göze çok batıcı olmuş. tebrikler 2 ayda iyi iş 2 aylık bir 3ds max kursu sonucunda ilk projemi bitirdim.
Bu mesajdan alıntı yap

baterist83

Grafiker / Ankara

Alt 16-09-2009 #8
teşekkürler eraksa... sanırım kırmızıyı tonları sevdiğimden kaynaklanıyo... lakin ben orda kırmızı yerine daha çok gül kurusu düşünmüştüm ama ortaya böyle bir şey çıktı.. yinede teşekkür ederim yorumlarınız için...
Bu mesajdan alıntı yap
brachycephal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brachycephal

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 17-09-2009 #9
2 aylık bilgiyle fazla bile. Ben koca bir yılda rhinoceros programında anca senin yapabildiğin kadar modellemeyi kavrayabildim.
Bu mesajdan alıntı yap
huseyinnss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Alt 17-09-2009 #10
2 ay için başarılı bir çalışma tebrikler2 aylık bir 3ds max kursu sonucunda ilk projemi bitirdim. halıyı söylemeye gerek yok, yerdeki kaplamada bump kullanmadıysam bump u öneririm kullandıysanda değerini yükseltmelisin ve son olarakta daha kaliteli bi render için subdivision ayarlarını yükseltmelisin.tekrar eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları