2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları

Graficafe - 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları ...

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhabalar...
Elalemin papağanı varda benim kedim yok mu dedim ve paylaşıyorum 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları

Yolda araba ile ezmekten son anda kurtulduğumuz ve hemen sahiplendiğimiz kedim "dilber" i gururla takdim ediyorum... 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Kendisi son derece cazgır; civelek; iki dakka yerinde durmak bilmeyen; gelen misafirin ayak parmaklarıyla oynamaktan rahat vermeyen; ama bir o kadarda akıllı; çöp kutusunun olduğu dolabın kapağını kafasıyla ittirip açıp içine girebilecek kadarda zilli dir... 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Kendisi bir veled-i zina olup; ömrümü yemektedir 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
En sevdiği şeyse; arsız arsız yatağıma çıkıp uyumak ve evdeki plastik çiçekleri paralamaktır 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Kuru mama yememe konusunda benimle inatlaştığı için bir kaç gündür küs olsakda; yinede kendisini acındırmayı en damardan duygu sömürüsü yapmayı fena halde becerir 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Yeşil gözlü kara mı kara cimcime bir şeydir...
Yalnız renk değiştiriyor; çizgilenmeye başladı sanırım gri olacak 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Ayrıca kırıta kırıta ağar ağar çok güzek catwalk yürür 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları İlerde manken seçmelerine sokacağım kendisini 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Ayrıcada hareket eden herhangi bir şey gördüğünde; kaplan gibi pusuya yatıp sinsi sinsi yaklaşıp bir anda saldırmayı kendine merifet bilir 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Bütün bu özellikleri bir araya gelince adını Dilber koymanın yerinde olacağını düşündük 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Daha sonra benim çiçeğimi paralarken yada iple kapıya bağladığımız bantı koparmak için akla karayı seçerkenki hallerini kameraya alıp beğeninize sunacağım 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları

Şaka bir yana çok seviyorum zilliyi 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Bir aydır bizimle; evimize getirdiği sevinç ve sevgi gibi;
gülümsetsin hepinizi... :wink:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Herşeyin küçüğü bir başka güzel oluyor çok sevimli :P
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2009 #3
Kız büyümüş baya :P
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-06-2009 #4
Kız büyümüş baya :P
Kız sen küçüklüğünü nerden biliyorsun 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Ama şaka bir yana haklısın; biz sahiplendiğimizde kendi kuyruğu kadar anca vardı; bir avuçtu; şimdi kocaman olduve dahada büyüyecek :P
Allah yardımcım olsun 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2009 #5
E anlattın ya 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-06-2009 #6
E anlattın ya 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Doğru valla ama bla bla da hangi konuştuğumu hatırlamama mı bekliyorsun bu gevezelikle 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Şaka bir yana gerçekten çok hızlı büyüyor biz bile şaşırıyoruz 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2009 #7
Oy Oy Oy çok tatlı bu yaaa 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları Allah Analı babalı büyütsün 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Bu mesajdan alıntı yap
x-ir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

x-ir(35)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-06-2009 #8
Allah kolaylık versin
daha çok yorar seni :2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları

çok sevimli
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-06-2009 #9
Oy Oy Oy çok tatlı bu yaaa 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları Allah Analı babalı büyütsün 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları Veterinerde kimliğini verirken öyle dedi ya :P
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2009 #10
Çok şirin 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
kedileri çok severim 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları benimde bembeyaz bir van kedim var :blush:
çok tatlılar ya patilerini mıncıklayasım geliyor 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Allah sağlık sıhhat versin Diber'e 2 aylık Kara Kedim "Dilber" in fotoğrafları
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları