2 Bayan stajyer alınacaktır. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - 2 Bayan stajyer alınacaktır. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar 2 Bayan stajyer alınacaktır. Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: İstanbul / Anadolu Yakası Maltepe ofisimize 2 bayan grafiker stajyer alınacaktır. E-posta: ...

olcan izer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

olcan izer

Eğitimci / İstanbul

Alt 18-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2 Bayan stajyer alınacaktır.

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: İstanbul / Anadolu Yakası Maltepe ofisimize 2 bayan grafiker stajyer alınacaktır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

2 Bayan stajyer alınacaktır. - İstanbul2 Bayan stajyer alınacaktır. - İstanbul2 Bayan stajyer alınacaktır. - İstanbul2 Bayan stajyer alınacaktır. - İstanbul
designer93 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designer93

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2013 #3
Tarafınıza Mail Yollanmıştır.
olcan izer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

olcan izer

Eğitimci / İstanbul

2 Stajyer Alınacaktır. ( Bayan/ İstanbul /Anadolu Yakası / Maltepe ) - İstanbul

Alt 11-09-2013 #4
2 Stajyer Alınacaktır. ( Bayan/ İstanbul /Anadolu Yakası / Maltepe )

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Temel seviyede grafik bilgisine sahip bayan stajyerler aranmaktadır.

E-posta: *********

Telefon: *********