2. broşurum.yorumlarınıza ihtiyacım var

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - 2. broşurum.yorumlarınıza ihtiyacım var ...

Gelpcpc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gelpcpc(42)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 18-09-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu yaptıgım 2. broşur yine beceremdim galiba.. yorumlarınız cok önemli ona göre tekrar düzenlicem.2. broşurum.yorumlarınıza ihtiyacım var

orjinal boyut göster şeklinde nasil ekliyrodum resimleri cok buyuk acıldı:
düzeldi..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 18-09-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışmanın bi izi lekesi yok özelliçe iç sayfa çok belirgin bi boşluk var bitmemiş henüz

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
Gelpcpc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gelpcpc(42)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 18-09-2007 #3
iz leke nedir majestic acıklarsan daha iyi olur.yada nasil yapıldgını ona göre düzelticem cunku bilmiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
habibe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

habibe

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2007 #4
mrb bence broşür çok güsel olmus renkler harika göze hoş gelio batan bişi yok 2. broşurum.yorumlarınıza ihtiyacım var) sadece bişi dikkatimi çekti " Eylül 2007 kadar geçerlidi " olarak kalmıs sanırım orda bi düzeltme yapman gerek veya yüklediğindede çıkmamıs olabilir ama ben yine bi hatırlatma yapim 2. broşurum.yorumlarınıza ihtiyacım var
Bu mesajdan alıntı yap
nevrez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nevrez(36)

Grafiker / Denizli

Alt 18-09-2007 #5
çok bos görünüyor.. karakterlerle biraz daha oynamalısın ama bariz birşey var çok boş görünüyor. Bir kac resim daha ekleyebilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2007 #6
Tipografi için öğrenecek çok şeyin var. 'ofset beyazı sever' mantığıyla çalışmışsın ama çok fazla boş alan var iyi dolduramamışsın yani. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
xtrax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xtrax

Bilg. Teknikeri / Eskişehir

Alt 18-09-2007 #7
Bir iki tane yazım hatan var düzeltmen iyi olur.
İç sayfayı çok beyaz bırakmışşsın zemini bir kaç turuncu yada farklı renkte objelerle hem doldurur hemde fona küçük hareketler katabilirsin.

Başlıkları ve bisikletlere ait marka isimleri çerçeve içine almışsın iyi güzelde, fiyatlar için kullandığın patlama yıldız şekli diğer düz hatların yanında gözü yoruyor gibi onun yerine düz hatlarıyla "satış etiketi" objesini kullansaydın üstünede fiyatları canlı bir renkle vurgulasaydın böylelikle broşürdeki genel çizgiyi devam ettirirdin...
Broşürün genelinde kullandığın turuncu rengin yanında bir de siyah kullansaydın göze daha hitap eden bir şeyler çıkardı sanırım....
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 18-09-2007 #8
iz leke nedir majestic acıklarsan daha iyi olur.yada nasil yapıldgını ona göre düzelticem cunku bilmiyorum
ÖRNEK

Şimdi arkadaşım bu örnekteki resim ve yazıların olmadığını düşün sadece renkler ve şekiller kalıyor yazıların nereye yazılacağı resimlerin nereye konulacağı ister istemez kendini belli ediyor biz buna leke iz yada tasarımın hattı diyoruz anlatmak istediğim buydu umarım işine yarar bunun yanı sıra benim çalışmalarımda da vardı bi iki katlamalı broşür onlarada bakabilirsin

birde çalışmanda yazı karakterlerinde değişiklikler yap bu çok fazla yazı karakteri kullan anlamında söylediğim birşey değil başlıkların bir karakter içerik yazıların bir karakter olsun ve renklerlede ayrım yaparsan çok sık işler çıkartabilirsin...

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 18-09-2007 #9
bu leke iz olayını
daha doğrusu yapılan işin adının bu olduğunu ben de bilmiyordum
[COLOR="Purple"]teşekkürler[/COLOR] majestic2. broşurum.yorumlarınıza ihtiyacım var
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-09-2007 #10
o kadar ii olmamış bence
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ihtiyac305m, var