2.defa staj yapabileceğim yer arıyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - 2.defa staj yapabileceğim yer arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar 2.defa staj yapabileceğim yer arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Okulunuz: rüştü uzel meslek lisesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: merhabalar...Ben Ergin ...

Ergin Koçkar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ergin Koçkar

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2.defa staj yapabileceğim yer arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: rüştü uzel meslek lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: merhabalar...Ben Ergin Koçkar 20 yaşındayım,askerliği 3 yıl tecil ettirdim.bu yıl üniversite sınavlarına giricem.Gelelim açıklamaya... Ben 2010-2011 öğrenim dönemimde reklam ajansında stajyerlik yaptım.lise sonda.freehand,adobe photoshop,illustrator programlarını kullandım.Yanlız yazdığım gibi ben geçen yıldan beri grafikle ilgili hiç bişe yapmadım el alışkanlığımı kaybettim bu yüzden biraz zaman isteyebilirim sizden o kadar...

E-posta:

Telefon: 0543 433 84 73
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

2.defa staj yapabileceğim yer arıyorum - İstanbul2.defa staj yapabileceğim yer arıyorum - İstanbul2.defa staj yapabileceğim yer arıyorum - İstanbul2.defa staj yapabileceğim yer arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap