2. el dijital baskı makinası alırken nelere dikkat edilmeli ?

Dijital makineler - 2. el dijital baskı makinası alırken nelere dikkat edilmeli ? ...

egemen09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egemen09

Grafiker / İzmir

Alt 26-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Konu Başlıgında bahsettiğim gibi nelere dikat etmeliyiz. mesela alırken imzalatmamız gereken belge varmı ? 2. el alıyoruz adam derse calındı vs gibi kanıt cok zor olur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hasansisman8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasansisman8

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
teknik olarak mı destek istiyorsunuz yoksa evrak olarak mı ?
Bu mesajdan alıntı yap

egemen09

Grafiker / İzmir

Alt 29-12-2013 #3
teknik olarak mı destek istiyorsunuz yoksa evrak olarak mı ?
hem teknik nelere bakılmalı ne baskı yapılmalı deneme olarak +evrak hocam

eminim bu konusa sıkıntı ceken cok arkadasım vardır hem yardımcı olmus oluruz
Bu mesajdan alıntı yap

hasansisman8

Grafiker / İstanbul

Alt 30-12-2013 #4
teknik olarak kafaların kullanım durumu ve alındıgı tarih şimdi herkez bir şeyler söyler ben kendim kullanıcı olarak şunu diyebilirim kafalara bakmassan 2 ayda çöp olurlar ama temiz bakar ilgilenirsen 5 6 seneye kadar kullanabilirsin aldıgın makinenin boya maliyeti kafa maliyeti ve bakım teknik servisinin iyi olup olmadıgını kontrol etmen gerekir. dış görünüşüne aldanma önemli olan limonun kabugu değil içindekinin verdiği vitamin misali..

evrak olarak makine satılırken fatura üzerinden satılcağı için faturada seri nosu herşeyi mevcuttur daha önce satmadıgım için çok fazla bi bilgim yok ama makineyi ilk satan firmanında bilgisi hatta şahitlik etmesiyle bir sorun çıkıcağını sanmıyorum.

not : biraz geç yazdıgım için kusura bakma biraz fazla yogunum :S
Bu mesajdan alıntı yap

egemen09

Grafiker / İzmir

Alt 30-12-2013 #5
teknik olarak kafaların kullanım durumu ve alındıgı tarih şimdi herkez bir şeyler söyler ben kendim kullanıcı olarak şunu diyebilirim kafalara bakmassan 2 ayda çöp olurlar ama temiz bakar ilgilenirsen 5 6 seneye kadar kullanabilirsin aldıgın makinenin boya maliyeti kafa maliyeti ve bakım teknik servisinin iyi olup olmadıgını kontrol etmen gerekir. dış görünüşüne aldanma önemli olan limonun kabugu değil içindekinin verdiği vitamin misali..

evrak olarak makine satılırken fatura üzerinden satılcağı için faturada seri nosu herşeyi mevcuttur daha önce satmadıgım için çok fazla bi bilgim yok ama makineyi ilk satan firmanında bilgisi hatta şahitlik etmesiyle bir sorun çıkıcağını sanmıyorum.

not : biraz geç yazdıgım için kusura bakma biraz fazla yogunum :S

tesekkurler hocam verdiğiniz bilgiler için
Bu mesajdan alıntı yap

hasansisman8

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2013 #6
önemli değil yardımcı olabildiysem ne mutlu bana 2. el dijital baskı makinası alırken nelere dikkat edilmeli ?
Bu mesajdan alıntı yap
bergman25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bergman25

Grafiker / Muş

Alt 03-02-2014 #7
merhaba arkadaşlar 2. el veya sıfır km 512 14 pl veya ecosolvent 250 lik ya da 320 lik dijitalbaskı makinası alacağım. sıfırda olabilir yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap