2.el plotter ve combo pres arıyorum - Türkiye Geneli

İkinci El Ürün Almak İsteyenler - 2.el plotter ve combo pres arıyorum - Türkiye Geneli ...

melih01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melih01

Hiç Biri / Adana

Alt 13-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2.el plotter ve combo pres arıyorum

Marka / Model:

Ürün ile ilgili açıklama: 2. el 120 lik te olabilir temiz uygun fiyatlı plotter ve combo pres arıyorum ikisinin fiyat ortalaması 2000 tl civarında bütçem var.Bu işe yeni başlamam nedeni ile nakitten dolayı başlangıc için alacağım ilgilenenlerin (sıfır beş yüz yedi dokuz yüz yetmiş üç sıfır dokuz otuz üç) numaralı telefondan bağlantıya geçmeleri rica olunur.Siteye çok fazla giremediğimden numaramı yazmak zorunda kaldım yönetimdeki arkadaslarında anlayısla karsılayacağına inanıyorum herkese hayırlı işler bol kazanclar 0

E-posta:

Telefon: 0507 973 09 33
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

2.el plotter ve combo pres arıyorum - Türkiye Geneli2.el plotter ve combo pres arıyorum - Türkiye Geneli2.el plotter ve combo pres arıyorum - Türkiye Geneli2.el plotter ve combo pres arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap