2.EL Satılık Graphtech folyo kesim makinesi plotter - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - 2.EL Satılık Graphtech folyo kesim makinesi plotter - Bursa ...

zlatka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zlatka

Grafiker / Kocaeli

Alt 22-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2.EL Satılık Graphtech folyo kesim makinesi plotter

Marka / Model: ce3000-60

Fiyat: 3,000 tl.

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Plotter graphtech ce3000-60 modelinin optik gözlü olanıdır. çok temiz makinedir. üzerinde çizik dahi yoktur sıfır ayarında bir makinedir.poza tanıma sayesinde baskes yapabilirsiniz. usb com ve lpt den çalışır. corelden direk kesim yapabilir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları 2.EL Satılık Graphtech folyo kesim makinesi plotter - Bursa - 2.EL Satılık Graphtech folyo kesim makinesi plotter - Bursa ya da 2.EL Satılık Graphtech folyo kesim makinesi plotter - Bursa da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 2.EL Satılık Graphtech folyo kesim makinesi plotter - Bursa İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
2.EL Satılık Graphtech folyo kesim makinesi plotter - Bursa | 2.EL Satılık Graphtech folyo kesim makinesi plotter - Bursa

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

g85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g85

Baskıcı / Bursa

Alt 02-04-2012 #3
plotter hala elinizde mi?