2.el uc-logic tm19w01/ cintiq 12wx yada muadili ekranlı tablet alınacaktır. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - 2.el uc-logic tm19w01/ cintiq 12wx yada muadili ekranlı tablet alınacaktır. - Türkiye Geneli ...

2.el uc-logic tm19w01/ cintiq 12wx yada muadili ekranlı tablet alınacaktır. - Türkiye Geneli
asruh03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asruh03

Sanat Yn. / Isparta

Alt 08-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2.el uc-logic tm19w01/ cintiq 12wx yada muadili ekranlı tablet alınacaktır.

Marka / Model:

Ürün ile ilgili açıklama: Öğrenciyim. Pahalı üründe gözüm yok. Lütfen temiz cihazı olanlar buyursun.

Bosto - yiynova gibi ürünlerde olabilir.

Saçma sapan fiyatlar istemeyiniz. Alışveriş güvenli e-ticaret üzerinden 9 taksit seçeneği ile yapılacaktır bilginize. Konu altına ürününüzü bilgilerini istesiğiniz ücreti yazarsanız iyi olur. Kolay gelsin

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
2.el uc-logic tm19w01/ cintiq 12wx yada muadili ekranlı tablet alınacaktır. - Türkiye Geneli2.el uc-logic tm19w01/ cintiq 12wx yada muadili ekranlı tablet alınacaktır. - Türkiye Geneli2.el uc-logic tm19w01/ cintiq 12wx yada muadili ekranlı tablet alınacaktır. - Türkiye Geneli2.el uc-logic tm19w01/ cintiq 12wx yada muadili ekranlı tablet alınacaktır. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

eminearslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eminearslan

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 12-11-2014 #3
2.el uc-logic tm19w01/ cintiq 12wx yada muadili ekranlı tablet alınacaktır.

Marka / Model:

Ürün ile ilgili açıklama: Öğrenciyim. Pahalı üründe gözüm yok. Lütfen temiz cihazı olanlar buyursun.

Bosto - yiynova gibi ürünlerde olabilir.

Saçma sapan fiyatlar istemeyiniz. Alışveriş güvenli e-ticaret üzerinden 9 taksit seçeneği ile yapılacaktır bilginize. Konu altına ürününüzü bilgilerini istesiğiniz ücreti yazarsanız iyi olur. Kolay gelsin

E-posta: *********

Telefon: *********
Aynı şartlar benim için de geçerli.Wacom cintiq modelleri çok pahalı.Elinde uygun 2.el olanlar varsa ne güzel.Bosto'yu yeni duydum.Fiyatlarına sitesinden baktım.14WA iyi görünüyor.Getirten yada elinde olan varsa mesaj atsın lütfen.