2 gb'lık dev arşiv # video türkçe anlatım.

Illustrator Dersleri - 2 gb'lık dev arşiv # video türkçe anlatım. ...

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar ,

Uzun zamandır iş yoğunluğu nedeniyle paylaşım yapamıyordum.Şimdi sizlere 2 gb'lık illustrator video arşivimi paylaşmak istiyorum.Derslerin çoğunluğu Türkçe anlatımdır.Başlangıç Dersleri ve İleri Derecede Dersler olarak çok aktif bir video arşividir.Yalnız Arşivi wetransfer sitesine yüklediğim için 1 haftalık dowloand süresi var.İnşallah faydalı bir ders olur 2 gb'lık dev arşiv # video türkçe anlatım.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

MIY1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 22-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok teşekkür ederim kardeşim. AE, EDIUS ve PS'den sonra illustrator öğrenmek istediğim bir yazılım idi. 2 gb'lık dev arşiv # video türkçe anlatım.
Bu mesajdan alıntı yap
Merve2014 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Merve2014

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-01-2014 #3
Çoğu kişinin bilse bile öğretyemeceği kadar çok dersi tepsiyle sundun resmen , keşke herkes eğitim konusunda senin gibi paylaşmayı bilse ... kendi adıma çok teşekkür ederim 2 gb'lık dev arşiv # video türkçe anlatım.
Bu mesajdan alıntı yap
Mu48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mu48

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 31-01-2014 #4
sanırım lınk de problem var
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 03-02-2014 #5
Çoğu kişinin bilse bile öğretyemeceği kadar çok dersi tepsiyle sundun resmen , keşke herkes eğitim konusunda senin gibi paylaşmayı bilse ... kendi adıma çok teşekkür ederim 2 gb'lık dev arşiv # video türkçe anlatım.

Tekrar yenileme şansınız var mı ? yada indiren arkadaslarımız ellirendekini bizimle paylasabilir mi
Bu mesajdan alıntı yap
ehzlgtmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ehzlgtmz

Grafiker / İstanbul

Alt 14-02-2014 #6
Çok faydalı bu paylaşımınız için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
sezer.meltem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezer.meltem

Grafiker / Bingöl

Alt 24-04-2014 #7
Merhaba,
tekrar yükleyebilme imkanınız varmı? Iyi günler dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 25-04-2014 #8
Merhaba,
merhaba tekrar şimdi upload ediyorum fakat 2 3 saat sürebilir. gerekli aşamalar gerçekleştirdikten sonra sizi bilgilendireceğim.
Bu mesajdan alıntı yap
ugrpab isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugrpab

Öğrenci (Diğer) / Yalova

Alt 25-04-2014 #9
Öncelikle herkese merhaba, buraya yazmam doğru mudur bilmiyorum ama 2 gündür bunu araştırıyorum yada yanlış araştırıyorum bilmiyorum bir türlü cevap bulamadım, yardımcı olursanız memnun olurum.İllustrator programını yeni yükledim daha önceden photoshop kullanıyordum.Sorum şu: 2 resim var illstrator de o 2 resmi tek resimde birleştirmek istiyorum ama resmin çizgileri belli olmayacak resimden resime geçiş yapacak renkler birbirine karışacak.Photoshopta sanırım mask ekleyerek yapıyoruz ama illustrator de bir türlü beceremedim.Şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2014 #10
Öncelikle herkese merhaba, buraya yazmam doğru mudur bilmiyorum ama 2 gündür bunu araştırıyorum yada yanlış araştırıyorum bilmiyorum bir türlü cevap bulamadım, yardımcı olursanız memnun olurum.İllustrator programını yeni yükledim daha önceden photoshop kullanıyordum.Sorum şu: 2 resim var illstrator de o 2 resmi tek resimde birleştirmek istiyorum ama resmin çizgileri belli olmayacak resimden resime geçiş yapacak renkler birbirine karışacak.Photoshopta sanırım mask ekleyerek yapıyoruz ama illustrator de bir türlü beceremedim.Şimdiden teşekkürler.
Merhaba,
Merhaba ,

Linki tekrar upload ettim. Video arşivini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

http://yadi.sk/d/9Bajm60ONHCt5

Gerekli tüm dersler mevcuttur.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Reklam