2 gün içinde etiket hazırlamayı öğrenmem lazım

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - 2 gün içinde etiket hazırlamayı öğrenmem lazım ...

agustos.bocegi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agustos.bocegi

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Dosya23

Alt 22-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corel drawı dha önce hiç kullanmadım.tek bildiğim fotoşop programLarı ordan çağrıştırdığı kadar bişiler yababiliyorum ama 2 gün içinde etiket hazırlamayı öğrenmem lazım :sweating: denedm ama beceremdm bi trlü :sadsmile: umarm anLatabilmişimdr sorunumu2 gün içinde etiket hazırlamayı öğrenmem lazım Lütfn bilen biri varsa :crying: en azından bir örnek ltfn.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 22-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yahu telaşının anlıyorum

ama kusura bakma

tamam basit falan ama

2 günde öğrenilecek kadar değil

peşinen canını sıkma

öğrenme sürecini daha uzun zaman yay

siteden dersleri takip ederek başlayabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 22-07-2010 #3
corel drawı dha önce hiç kullanmadım.tek bildiğim fotoşop programLarı ordan çağrıştırdığı kadar bişiler yababiliyorum ama 2 gün içinde etiket hazırlamayı öğrenmem lazım :sweating: denedm ama beceremdm bi trlü :sadsmile: umarm anLatabilmişimdr sorunumu2 gün içinde etiket hazırlamayı öğrenmem lazım Lütfn bilen biri varsa :crying: en azından bir örnek ltfn.
ben zamanın kısalığına takıldım. ya bu acele nie. mail vermek yasak olduğu için veremiorum. özür dilerim o nedenle takıldığınız konuyu ya da ne tür bir etiket yapmak zorunda olduğunu belirtirseniz buradan yardımcı olabiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap

agustos.bocegi

Alt 23-07-2010 #4
ya basit olmadığını biLiyorum .2 günde öğrenilcek bişe olmadğnı anLadığm için zaten teLaşLıym bu kadr2 gün içinde etiket hazırlamayı öğrenmem lazım bişeyler yapmaya çalışyrm.tşkkr ederm..

ben zamanın kısalığına takıldım. ya bu acele nie. mail vermek yasak olduğu için veremiorum. özür dilerim o nedenle takıldığınız konuyu ya da ne tür bir etiket yapmak zorunda olduğunu belirtirseniz buradan yardımcı olabiliriz.

asLında etkt tasrlamayı başrdm galba ama benm sorunm yaptığm etiketi kopyalayamayorum.daha doğrusu kopyalayıp kendm sürüklüyorum.hizada bi kayma hep oluyo.bunun bi kısa yolu yokmudur.anLatamamış gibi hissediyorum kendmi2 gün içinde etiket hazırlamayı öğrenmem lazım kopyalananları hizalayamıyorum.çok acemi olduğm için anLatamıyorum biLe derdmi kusura bakmayın 2 gün içinde etiket hazırlamayı öğrenmem lazım
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-07-2010 #5
Çalışmanı secerek arrange menüsünde align and distribute den istediğin şekilde hizalayabilirsin. 2 gün içinde etiket hazırlamayı öğrenmem lazım umarım sorduğun budur ..
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 23-07-2010 #6
çalışmanızı yanyana kopyalama yapmak istiyorsanız alt+f7 kısayolunu kullanın yan taraftan bir konsol açılacaktır orada position kısmında değer girerek taşıma ve kopyalama yapabilirsiniz. ya da kopyalama yaparken ctrl tuşuna basılı tutarak sürekleyip farenin sağtuşuna aynı anda basarsanız yine hizalı kopya alabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

agustos.bocegi

Alt 23-07-2010 #7
Çalışmanı secerek arrange menüsünde align and distribute den istediğin şekilde hizalayabilirsin. 2 gün içinde etiket hazırlamayı öğrenmem lazım umarım sorduğun budur ..
tşkkr ederm 2 gün içinde etiket hazırlamayı öğrenmem lazım buda işime yaradı.çok tşşkkrr
Bu mesajdan alıntı yap

agustos.bocegi

Alt 23-07-2010 #8
çalışmanızı yanyana kopyalama yapmak istiyorsanız alt+f7 kısayolunu kullanın yan taraftan bir konsol açılacaktır orada position kısmında değer girerek taşıma ve kopyalama yapabilirsiniz. ya da kopyalama yaparken ctrl tuşuna basılı tutarak sürekleyip farenin sağtuşuna aynı anda basarsanız yine hizalı kopya alabilirsiniz.
işte bu yaaa :rofl: çok Teşekkür ederm.aradğm istediğim tamda buydu.teşekkr ederm teşkkr edrm teşkkrrrrr ederm ... :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 23-07-2010 #9
rica ederim.
Bu mesajdan alıntı yap