2. Kartvizit Denemem

Kartvizit Tasarımları - 2. Kartvizit Denemem ...

2. Kartvizit Denemem
igkorkut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

igkorkut

Hiç Biri / Manisa

2. Kartvizit Denemem

Alt 20-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Macromedia Fw programını yeni kullanmaya başladım öğrendikçe daha iyiye gidiyor sanki sabahki konuya göre 2. Kartvizit Denemem
2. Kartvizit Denemem
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

IamKaDiR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

IamKaDiR

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 21-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
neden illa macromedia da yapmaya çalısıyorsun ki corel draw ve photoshop var bu iş içn bire bir proğramlar bunlar sonucta her işin kendi proğramı var simdi dieceksin "photosopla ne alakası var o zaman kartvizit hazırlamanın " onda daha cok efekt uygulama sansı var o bakımdan en çok bu 2 proğram tercih ediliyor.
Bu mesajdan alıntı yap
suk3b3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suk3b3

Grafiker / Çorum

Alt 21-02-2011 #3
arkadaşm bi önceki konuna da yorum yaptım..bazı sitelerde kartvizit taslakları var..onlar üzerinde çalış..desenleri değiştir..fonları deiştir.uğraş biraz..adobe illustratörde çalışmanı şiddetle tavsiye ederm..PS ve corel de kartvizit için yeterli programlar..
olacak gibi biraz daha uğraş bakalm :9
Bu mesajdan alıntı yap
argun ertekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

argun ertekin

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-02-2011 #4
ben de illustrator kullanmanı tavsiye ederim. fireworks ara bir program. web tasarımını kodlamaya uygun hale getirirken işe yarıyor ama bu tarz işler için hiç uygun değil. kartvizit tasarlayacaksan corel, illustrator, freehand gibi bir program kullan. Ki dediğim gibi illustrator tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
igkorkut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

igkorkut

Hiç Biri / Manisa

Alt 21-02-2011 #5
Yorumlarınız için teşekkürler.. ve adobe illustratör programını satın almam mı gerekiyor download edebileceğim bir adres var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
argun ertekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

argun ertekin

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-02-2011 #6
Evet adobe illustrator lisanslı bir program. Yani satın alman gerekiyor. Fakat yasal olarak ücret ödemeden kullanabileceğin deneme sürümünü internetten indirebilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam 30 gün boyunca deneme sürümünü kullanabiliyorsun.
Bu mesajdan alıntı yap