2 kırımlı broşür - Shine Spa

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - 2 kırımlı broşür - Shine Spa ...

gokeyyyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokeyyyn

Grafiker / Denizli

Dosya23

Alt 18-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Spa Center' la ilgili çift kırım bir broşür hazırladım, eleştirilerinizi bekliyorum...

http://img514.imageshack.us/img514/2...terbro351r.jpg2 kırımlı broşür - Shine Spa

http://img269.imageshack.us/img269/7...erbro351r2.jpg

Arkadaşlar broşürdeki yazıları pek önemsemeyin, text olmuş olsun diye koydum, şimdiden teşekkürler herkese...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 18-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel olmuş ama yazıların fontu hoş gelmedi bana yani çok net değil okunması için dikkatli bakmak gerekiyor 2 kırımlı broşür - Shine Spa emegine sağlık başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
gunesinkizi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gunesinkizi

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2009 #3
emeğinize sağlık..başarılar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

gokeyyyn

Grafiker / Denizli

Alt 18-07-2009 #4
Aslında fontlarım belirgindi, fakat texti resime çevirdiğm için rengi soldu2 kırımlı broşür - Shine Spa tşk ederim herkese...
Bu mesajdan alıntı yap
karakura12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakura12

Grafiker / Ankara

Alt 18-07-2009 #5
Güzel olmuş ama bütün resimleri oval çerçeve içine almışsın
Daha değişik birşeyler yapabilirdin. Yazıları da değişik bir
font yapabilirdin. Saygılar,
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2009 #6
kapağa bayıldım gerçekten çok hoş .Ama görseller kenarı siyah elipsler içinde değilde dağılma efektiyle daha güzel olurdu.Birde yazı fontunu özellliklemi seçtiniz.Daha estetik bir font olabilirdi.
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2009 #7
çalışmanızın rengi; çalışmayı amacına uygun bir hale getirmiş... 'Sudan gelen sağlıklı' fontunu çok ama çok beğendim...

ADres ve açıklama fontu dediğiniz gibi ise sorun yok ama font olarak beğenmedim...Resimler gayet hoş...Fakat siyah değilde zemin renginin 2-3- ton koyusu oval olabilirdi ...

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
albay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

albay

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 18-07-2009 #8
daha değişik bir font olabilirdi .. evet biraz daha koyu zemıne katılıyorum başarılarınızın devamını dilerim...saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2009 #9
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınız düzeltilmiştir, lütfen bundan sonraki konularınızda daha dikkatli olunuz...
Bu mesajdan alıntı yap

gokeyyyn

Grafiker / Denizli

Alt 19-07-2009 #10
Teşekkür ederim uyarılarınız için, yeni çalışmalarımda bbütün uyarılarınızı göz önüne alıcam...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları