2.loqom Yaldız Hastanesi

Logo Tasarımları - 2.loqom Yaldız Hastanesi ...

2.loqom Yaldız Hastanesi
razis42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

razis42

Grafiker / Konya

2.loqom Yaldız Hastanesi

Alt 07-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2.loqom Yaldız Hastanesi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Green Eyes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Green Eyes(27)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / Bolu

Alt 07-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Amblem İsim ilişkisi kurmak gerçekten güç. Birbirlerini tamamlamıyorlar. Hep olumsuz Yorum yapıyorum belki ama Size yardımcı olmaya çalışıyorum. Anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyorum 2.loqom Yaldız Hastanesi
Bu mesajdan alıntı yap
razis42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

razis42

Grafiker / Konya

Alt 07-07-2011 #3
Hatalarımı görmek için üye 0ldum sıkıntı yok benım ıcın olumsuz her zaman olumlu sonuclar dogurabılırm tskler2.loqom Yaldız Hastanesi
Bu mesajdan alıntı yap
bygrafikir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygrafikir

Grafiker / Ankara

Alt 08-07-2011 #4
iyi çalışmalar güzel ama iki çalışmanızda da hastane kısmını bölümüşsünüz. Bence logodaki bütünlüğü bozuyor. ortadaki çizgiyi kaldırsanız daha iyi olur sanırım. Amblemde ise desene diyecek bir şeyim yok güzel, ama hastaneyi çağrıştıracak bir amblem olsa daha iyi olabilir... Emeğinize sağlık iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 08-07-2011 #5
Amblem İsim ilişkisi kurmak gerçekten güç. Birbirlerini tamamlamıyorlar. Hep olumsuz Yorum yapıyorum belki ama Size yardımcı olmaya çalışıyorum. Anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyorum 2.loqom Yaldız Hastanesi
Komposizyon olmadıkça logo da her seferinde algı sorunu yaşanır. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

Green Eyes(27)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / Bolu

Alt 08-07-2011 #6
Komposizyon olmadıkça logo da her seferinde algı sorunu yaşanır. :angel:
Katılıyorum Üstad. Benimde anLatmak istediğim Buydu 2.loqom Yaldız Hastanesi
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-07-2011 #7

2. Uyarım:

Forum kuralları madde 29:
Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durumlarda konuları ve mesajları kilitlenen ya da silinen üyelerin site yönetiminden açıklama bekleme hakları bulunmamaktadır.

Not: konu başlığınız tarafımdan düzeltilmiş olup tekrarını yapmamanızı rica ederim.

Katılıyorum Üstad. Benimde anLatmak istediğim Buydu 2.loqom Yaldız Hastanesi
Forum kuralları madde 17:
Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bence de, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, mesajın tamamı bold, renkli, italik ve tamamı büyük harf ile yazmak, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki DÜZELT 2.loqom Yaldız Hastanesi butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Green Eyes(27)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / Bolu

Alt 08-07-2011 #8
mesajın tamamı bold, renkli, italik ve tamamı büyük harf ile yazmak, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır!
Mesajınız Modülünden Bold, İtalik ve Altı Çizili Özelliklerini Kaldırınız o Halde. Yasağa Siz Teşvik Etmiş Olmuyormusunuz 2.loqom Yaldız Hastanesi
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-07-2011 #9
Mesajınız Modülünden Bold, İtalik ve Altı Çizili Özelliklerini Kaldırınız o Halde. Yasağa Siz Teşvik Etmiş Olmuyormusunuz 2.loqom Yaldız Hastanesi
Pekii vurgulamak istediğiniz bir kelimeye bold özelliğini yapmanızı engellemiş olmamız sizce daha mı doğru olacaktır? Yoksa bizler grafik tasarımcıyız ve nerede neyi kullanmayı bilen insanlarız diye yanlış mı biliyorum?

Düzeltme: Üstelik sanat yönetmeni etiketi taşıyan birisine de bunu söylemek bana garip gelse de...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Green Eyes(27)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / Bolu

Alt 08-07-2011 #10
Pekii vurgulamak istediğiniz bir kelimeye bold özelliğini yapmanızı engellemiş olmamız sizce daha mı doğru olacaktır? Yoksa bizler grafik tasarımcıyız ve nerede neyi kullanmayı bilen insanlarız diye yanlış mı biliyorum?

Düzeltme: Üstelik sanat yönetmeni etiketi taşıyan birisine de bunu söylemek bana garip gelse de...
Engelleme Yapılması Doğru Değilse Ben Yasaklanmasınıda Doğru Bulmuyorum. Elbette nerede ne kullanılacağı konusunda fikir yürütme yeteneğine sahibiz. Bizler akLı Başında İnsanlarız 2.loqom Yaldız Hastanesi

Düzeltme: Nedense bir Admin ile bunları Forum içerisinde tartışmak da benim garibime gitti.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kapat
Şifremi Unuttum?