2 pazarımı ayırdım ve bunları çektim(karma)

Fotoğrafçılık - 2 pazarımı ayırdım ve bunları çektim(karma) ...

TİA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TİA

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 28-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

fotografcılıga yeni basladım,makinemi alalıda cok olmuyor.katolog cekimlerim için almıştım ama hobisi de ayrı bir zevkmiş tabi..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

arasyas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arasyas(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 28-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk önce adım attığın bu güzel uğraşta başarılar dilerim sana. İki pazarını harcamışsın ki aslında harcanılan bişey yok, ortaya nefis kareler çıkmış. Yeni başlıyor olmanın dışında çok iyi bir gözlemci ve dikkatli olduğun ortada. Başarılarının devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-07-2009 #3
Fotoğraf makinenizin markası nedir?

Güzel çekimler, başarılar 2 pazarımı ayırdım ve bunları çektim(karma)
Bu mesajdan alıntı yap

TİA

Alt 28-07-2009 #4
İlk önce adım attığın bu güzel uğraşta başarılar dilerim sana. İki pazarını harcamışsın ki aslında harcanılan bişey yok, ortaya nefis kareler çıkmış. Yeni başlıyor olmanın dışında çok iyi bir gözlemci ve dikkatli olduğun ortada. Başarılarının devamını dilerim.
bu iştah kabartıcı yorumun için teşekkürler..

Hepyek:Fotoğraf makinenizin markası nedir?

Güzel çekimler, başarılar:D
canon 450d
teşekkürler2 pazarımı ayırdım ve bunları çektim(karma)
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 28-07-2009 #5
kardeşim mükemmel çalışmalar emeğine sağlık +1 2 pazarımı ayırdım ve bunları çektim(karma)
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2009 #6
Kareler gerçekten harika. Tebrik ederim gözlemleriniz ve deklanşöre basış anlarınız için. 2 pazarımı ayırdım ve bunları çektim(karma)
Bu mesajdan alıntı yap
sovale80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sovale80(37)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2009 #7
cekilen fotoğraf kareleri çok hoş özellıkle ben o eskı tarıhı evı begendım sıyah beyaz olarak harıka duruyor.elinize ve yüreğinize sağlık devamını bekleriz inş.2 pazarımı ayırdım ve bunları çektim(karma)2 pazarımı ayırdım ve bunları çektim(karma)
Bu mesajdan alıntı yap
sdbyrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdbyrk

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 28-07-2009 #8
elinize sağlık ve hevesinizi de kutluyorum fakat elinizdeki makineye göre çok daha iyi kareler çıkarabilirdiniz. ps de oynama yapmak yerine makine ayarlarını daha iyi çözümleyip renkleri ve ışığı daha iyi ayarlamanızı tavsiye ediyorum naçizane. özellikle ilk fotoğraflarda contrast aşırıya kaçmış bence. ayrıca fotoğrafta dört altın nokta kuralını daha iyi uygulamanızı da öneririm. Yani objenizi tam ortaya almak yerine daha sağa, sola, yukarı aşağıya alarak istediğiniz etkiyi daha gözü yormayacak şekilde yaratabilirsiniz. Günlerinizi fotoğraf çekmek gibi güzel bir etkinliğe ayırdığınız için de ayrıca tebrik ediyorum. Başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

TİA

Alt 28-07-2009 #9
ANIL YÜNCÜ kardeşim mükemmel çalışmalar emeğine sağlık +1
çok teşekkürler.2 pazarımı ayırdım ve bunları çektim(karma)

sovale80 cekilen fotoğraf kareleri çok hoş özellıkle ben o eskı tarıhı evı begendım sıyah beyaz olarak harıka duruyor.elinize ve yüreğinize sağlık devamını bekleriz inş.
bahçesine girdğimde 3 adet köpek beni kovaladı ve sadece dışarıdan çekebildim anca.2 pazarımı ayırdım ve bunları çektim(karma) devamıda gelcektir umarım teşekkürler.2 pazarımı ayırdım ve bunları çektim(karma)

d3niz Kareler gerçekten harika. Tebrik ederim gözlemleriniz ve deklanşöre basış anlarınız için.
teşekkürler2 pazarımı ayırdım ve bunları çektim(karma)

sdbyrk elinize sağlık ve hevesinizi de kutluyorum fakat elinizdeki makineye göre çok daha iyi kareler çıkarabilirdiniz. ps de oynama yapmak yerine makine ayarlarını daha iyi çözümleyip renkleri ve ışığı daha iyi ayarlamanızı tavsiye ediyorum naçizane. özellikle ilk fotoğraflarda contrast aşırıya kaçmış bence. ayrıca fotoğrafta dört altın nokta kuralını daha iyi uygulamanızı da öneririm. Yani objenizi tam ortaya almak yerine daha sağa, sola, yukarı aşağıya alarak istediğiniz etkiyi daha gözü yormayacak şekilde yaratabilirsiniz. Günlerinizi fotoğraf çekmek gibi güzel bir etkinliğe ayırdığınız için de ayrıca tebrik ediyorum. Başarılar dilerim.
öncelikle kişisel fayda sağlayabilmek adına önerilerde bulunduğun için teşekkür ediyorum.makine konusunda daha iyi kesinlikle olunabilir hatta kıyaslama yaptığımda resimler başkalarının çekimine göre sönük kalıyor ve ps ye ağırlık vermişim evet buda acemiliğimden kaynaklanıyor sanırım.öğrenmem ve bilmem gereken daha çok şey var görüyorumki.teşekkürler2 pazarımı ayırdım ve bunları çektim(karma)
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 28-07-2009 #10
Kareler çok güzel özellikle 1.bayıldım başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları